Wojciech Czerenda promuje działania Fundacji Przeciw Przemocy w Rodzinie

Wojciech Czerenda promuje działania Fundacji Przeciw Przemocy w Rodzinie
Wojciech Czerenda
Wojciech Czerenda , młody zdolny zawodnik kulturystyki , trafi na okładkę kolejnego wydawnictwa fonograficznego , na tym specjalnym krążku usłyszymy zestaw przebojów muzyki tanecznej i klubowej.

Telewizja MTV24.TV obejmuje już po raz drugi media patronat nad specjalną płytą , która trafi do klubów muzycznych , dj, redakcji muzycznych , uczestników specjalnych imprez muzycznych i przyjaciół Fundacji A.R.T i akcji Przeciw Przemocy w Rodzinie , której ambasadorką jest Ilona Adamska . Pierwszy krążek zawiera piętnaście przebojowych klubowych kompozycji na piętnastolecie pracy artystycznej dj-a i producenta KRIT VAN D .

Dziś prosimy naszych czytelników i widzów w wyborze zdjęcia Wojtka , twarzy płyty , i akcji współpracy z Fundacją . Promocja odbędzie się w Warszawskiej siedzibie fundacji. W trakcie spotkania z podopiecznymi , zorganizowana będzie specjalna dyskoteka , której gościem będzie KRIST VAN D , prowadzenie redaktor muzyczny naszej telewizji , nie zabraknie prezentacji ćwiczeń które zaprezentuje nasz zawodnik .

Wojtek Czerenda mieszkajacy na codzień w Opolu   nominowany jest do nagrody portalu Planeta Kobiet w kategorii "Sylwetka Lata 2018" czy ją zdobędzie dowiemy się już 01.10.2018 , czytając portal Planeta Kobiet i oglądając uważnie naszą telewizję .

Już w październiku pierwszy nowy cykliczny program "Rozmowa w cztery oczy" , gościem jednego z odcinków będzie Wojtek. Programy na antenie MTV24.TV i rozgłośni radia DHT ( Kanada ) .

Zapraszamy do wspólnej zabawy , zostań osobą która zdecyduje , które z zdjęć pojawi się na okładce nowego albumu . Swoje propozycje wysyłamy na adres: malopolskietv@interia.pl , w tytule korespondencji wpisujemy WOJTEK CZERENDA , w treści swoje imię i nazwisko ,i numer którym oznaczone jest konkursowe zdjęcie : 1 , 2 lub 3 . Głosy wysyłamy do dnia 01.10.2018 , wśród osób które wyślą swoją propozycję rozlosujemy 10 płyt z autografami Wojtka .

Tych wydawnictw nie można kupić w sprzedaży , wydawnictwo kolekcjonerskie i promocyjne .

Zapraszamy do wspólnej zabawy , wspieramy hasło , które powinno być bliskie każdemu STOP "PRZECIW PRZEMOCY W RODZINIE" , ambasadorką akcji jest Ilona Adamska ( modelka , autorka książek , właścicielka wydawnictw promocyjno - reklamowego.


Opracował : FONOMEDIA GROUP dla MTV24.TV
Foto : Wojtek Czerenda Media i Sabina Wejs
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica