WIELKANOC 2020 z MTV24.TV

WIELKANOC 2020 z MTV24.TV
W tym trudnym okresie telewizja MTV24TV wraz z partnerami dzielącymi się dobrem ogłaszamy konkurs "Wielkanoc 2020". Mamy nadzieję na uśmiech osób które będą miały szczęście wylosować nagrody.

Nagrody ufundowali ROZMAITOŚCI KWIATOWE KWIACIARNIA ( Kraków ) 4 zestawy po 12 sztuk pięknych tulipanów na świąteczny stół. Trzy kosze pełne smakołyków min babka świąteczna , sernik , biała kiełbaska , pasztet z wątróbek z wiśniami , świąteczny chleb i inne niespodzianki . Płyty Mietka Jureckiego "Boża Krówka" specjalny trzy płytowy album zbiór przebojów skomponowanych przez okres swojej działalności na muzycznej scenie a jest już to okres 45 lat. Dla sympatyków wygodnej jazdy , weekend z samochodem od Wypożyczalni samochodów COMFORRENT ( Kraków ) .
Dodatkowo www.comfortrent.com.pl dostarczy wszystkie nagrody i upominki w piątek 10.04. dostawa na terenie KRAKOWA.

Konkurs też kierujemy ze względu na panującą sytuację do mieszkańców KRAKOWA.

Aby wylosować upominki wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytania od sponsorów. Odpowiedzi wysyłamy na adres : malopolskietv@interia.pl w terminie do dnia : 06.04.2020 godziny 12.00 .
Listę nagrodzonych opublikujemy w dniu 07.04. a nagrody dostarczymy wraz c ComfortRent w piątek 10.04. w godzinach 13-16 ustalonych po uprzednim kontakcie z osobą nagrodzoną .

Życzymy powodzenia i dużo zdrowia !!

1. COMFORTRENT ( weekend z dowolnie wybranym samochodem z oferty wypożyczalni , wraz z pełnym bakiem ) . Pytanie konkursowe : www.comfortrent.com.pl
- Prosimy podać adres gdzie mieści się wspomniana wypożyczalnia.?

2. WINE GARAGE ( Trzy świąteczne kosze pełne smakołyków ) Pytanie konkursowe :
- Prosimy podać imię i nazwisko szefa kuchni nominowanego do nagrody w plebiscycie "Dobre Bo Zdrowe" w kategorii "Kucharz Wiosny 2020"
- Prosimy podać adres WINE GARAGE ?

3. ROZMAITOŚCI KWIATOWE KWIACIARNIA ( Kraków ) 4 zestawy po 12 sztuk tulipanów na świąteczny stół wraz z płytami Mietka Jureckiego . Pytania konkursowe:
- Prosimy podać adres Rozmaitości Kwiatowe Kwiaciarnia ?
- Wymień trzy tytuły kompozycji Mietka Jureckiego ?

ŻYCZYMY POWODZENIA

Opracował : MTV24.TV (2020)
Partnerami konkursu WIELKANOC 2020 , fundatorami nagród są :
www.comfortrent.com.pl  ( Wypożyczalnia Samochodów w Krakowie )
WINE GARAGE  ( Kraków )
ROZMAITOSCI KWIATOWE KWIACIARNIA  ( Kraków )Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica