Top Koncert sp. z o.o odwołuje koncert zespołu BUDKA SUFLERA ( 01.12.2019r LUBLIN )

Top Koncert sp. z o.o  odwołuje  koncert  zespołu BUDKA SUFLERA ( 01.12.2019r LUBLIN )
1.XII. w Lublinie miał odbyć się koncert zespołu Budka Suflera z okazji 45 lecia działalności zespołu. Zapowiadaliśmy spotkanie z zespołem , wręczenie specjalnych statuetek "Platynowa Nuta" od widzów MTV24.TV. Niestety koncert organizator lakonicznym komunikatem odwołał. Nie tłumacząc powodu odwołania koncertu. Nie można też się dodzwonić do siedziby TOP KONCERT aby uzyskać dla fanów więcej informacji .

Publikujemy oficjalne "lakoniczne" oświadczenie organizatora.

1.XII. w Lublinie miał odbyć się koncert zespołu Budka Suflera z okazji 45 lecia działalności zespołu. Zapowiadaliśmy spotkanie z zespołem , wręczenie specjalnych statuetek "Platynowa Nuta" od widzów MTV24.TV. Niestety koncert organizator lakonicznym komunikatem odwołał.

Na życzenie Agencji Top Koncert sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, organizatora koncertu Zespołu Budka Suflera, poniżej zamieszczamy, przesłany nam przez Agencję, komunikat o treści:

"Uprzejmie informujemy, iż koncert Zespołu Budka Suflera zaplanowany na dzień 1.12.2019 r. w Lublinie został odwołany. Zwrotów należności za zakupione bilety można dokonywać niezwłocznie w punktach, w których zostały one zakupione.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Biura Obsługi Klienta eBilet.pl pod numerem telefonu (22) 122 80 99 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, w soboty w godzinach od 10:00 do 15:00)."

Liczymy na ten koncert i spotkanie z zespołem i rejestracją programu dla MTV24.TV

Opracował : MTV24.TV ( 2019 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica