Polsat SuperHit Festiwal 2017 Znamy Przebój Roku

Polsat SuperHit Festiwal 2017  Znamy Przebój Roku
Polsat SuperHit Festiwal 2017
 
Hity Sylwii Grzeszczak, C-Boola oraz Dawida Podsiadło wśród najpopularniejszych
w Radiowym Przeboju Roku podczas Polsat SuperHit Festiwal 2017
Sylwia Grzeszczak, C – Bool oraz Dawid Podsiadło to wykonawcy, których przeboje, według ZPAV-u, były najczęściej odtwarzane w polskich rozgłośniach radiowych. Podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal w koncercie „Radiowy Przebój Roku” usłyszeliśmy najpopularniejsze piosenki z radiowych anten. Energetyczny koncert na zakończenie dała obchodząca jubileusz 10-lecia Ewa Farna.

W koncercie „Radiowy Przebój Roku” wystąpili artyści, których przebojów słuchaliśmy najczęściej w ponad osiemdziesięciu polskich rozgłośniach radiowych. Listę tych najpopularniejszych hitów przedstawił partner festiwalu, ZPAV (Związek Producentów Audio-Video). W sobotni wieczór wśród nich znaleźli się Enej i ich „Może będzie lepiej”, Bednarek z przebojem „List”, Grzegorz Hyży w hicie „Pod wiatr” czy Natalia Szroeder, której „Lustra” pokryły się podwójną platyną notując ponad 5 tysięcy odtworzeń. Aż trzy piosenki tego wieczoru wykonał Feel, który od 10 lat podbija radiowe listy przebojów. Lider i wokalista zespołu Piotr Kupicha dziękował swoim fanom, śpiewając jeden z najpopularniejszych przebojów 2016 roku „Swoje szczęście znam” oraz hity z debiutanckiej, diamentowej płyty „Pokaż na co Cię stać” i „A gdy już jest ciemno”. Jak zawsze sopocka publiczność zgotowała gorącą owację Beacie Kozidrak, która na scenie Opery Leśnej wykonała swoje dwa najnowsze hity „Upiłam się Tobą” i „Niebiesko-zielone”.


W „Radiowym Przeboju Roku” zobaczyliśmy i usłyszeliśmy również Margaret i jej „Cool me down”, Ewelinę Lisowską i hit „Prosta Sprawa” oraz dj-a Gromee w utworze „Fearless”. Ciepło sopocka publiczność przyjęła Monikę Lewczuk, która zaśpiewała podwójnie platynowy hit „Ty i ja” z ponad 6 tysiącami odtworzeń na antenach radiowych. Inna wokalistka młodego pokolenia Natalia Nykiel i jej piosenka „Error” znalazła się w czołówce zestawienia z 38 milionami odsłon w Internecie i ponad 6300 emisjami w radiu.


Tanecznie w Operze Leśnej zrobiło się za sprawą Lanberry i jej przeboju „Piątek”. Na podium zestawienia znaleźli się – na miejscu trzecim Sylwia Grzeszczak z hitem „Tamta dziewczyna” (ponad 74 miliony odtworzeń w Internecie i 10 tysięcy w rozgłośniach radiowych). Na drugim miejscu uplasował się dj i producent muzyczny C – Bool z przebojem „Never Go Away” (8300 odtworzeń w radiu i 34 miliony w Interenecie), a na szczycie zestawienia znalazł się przebój Dawida Podsiadło „W dobrą stronę” (ponad 9 tysięcy odtworzeni w radiu). Zwycięzca, który ma przerwę w karierze i koncertowaniu z telebimów podziękował za wyróżnienie i pozdrowił sopocką i telewizyjną publiczność.Materiał  prasowy  TV POLSAT
Opracował : ONE RECORDS  dla  MTV24.TV 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica