Patronat MTV24.TV : Trzydniowy Jarmark Bożonarodzeniowy w Brzeszczach zagra dla Alicji Włodarczyk.

Patronat MTV24.TV : Trzydniowy Jarmark Bożonarodzeniowy w Brzeszczach zagra dla Alicji Włodarczyk.
Trzydniowy Jarmark Bożonarodzeniowy w Brzeszczach zagra dla Alicji Włodarczyk.

6 grudnia 14:00 – 20:00 7 grudnia 12:00 – 20:00 8 grudnia 10:00 – 20:00
Plac przy ul.Słowackiego w Brzeszczach.


Jarmark Bożonarodzeniowy w Brzeszczach, to jeden z najpiękniejszych jarmarków. W tym wyjątkowym czasie serce Brzeszcz zaczyna bić mocniej... Brzeszczański plac staje się tłem dla bajkowej scenerii... Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników, na mieszkańców Brzeszcz i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Magia świąt oczaruje każdego...

Zapraszamy Was do Magicznego miejsca, z wenecką karuzelą aromatem grzanego wina i czekoladowych pierników. Spacerując po placu przy dźwiękach muzyki granej na żywo poczujecie magię nadchodzących świąt!

Podczas trwania wydarzenia można korzystać z masy przygotowanych atrakcji m.in. karuzela wenecka, pokaz pirotechniczny, scena – koncerty na żywo, konkursy dla dzieci oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Na Jarmark Bożonarodzeniowy do Brzeszcz przybędą wystawcy z całej Polski a także z Czech i Słowacji. Na stoiskach można będzie zakupić żywe choinki, stroiki, rękodzieła, świąteczne ubrania i gadżety, zabawki. Nie zabraknie też gastronomi i pysznego grzanego wina.

Podczas wydarzenia zbierane będą fundusze na leczenie i rehabilitację Alicji Włodarczyk z Brzeszcz podopiecznej fundacji „Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy z Oświęcimia.

Alicja urodziła się jako wcześniak z wrodzonym wodogłowiem, wadą serca, nerką podkowiastą, zwichniętymi bioderkami, upośledzonym funkcjonowaniem ośrodkowego układu nerwowego. Zmaga się również z lekooporną padaczką. Zdiagnozowano u niej rzadką chorobę genetyczną. Ma za sobą wiele miesięcy spędzonych w szpitalu. Wymaga codziennej rehabilitacji.

Po zmroku Jarmark staje się bajeczną krainą dzięki dekoracji światłem i świątecznym iluminacjom.Wypowiedzi:

Zgłosiło się do nas masę wystawców, nie tylko z Polski ale również z Czech i Słowacji – organizator

W piątek po zmroku wspólnie z mieszkańcami zostanie zaświecona choinka, te chwilę uświetni pokaz sztucznych ogni – organizator

W sobotę na Jarmark zawita Święty Mikołaj, rozda upominki dla dzieci. Zapewniamy piękną scenerię, miejsce w saniach oraz możliwość wręczenia paczki przygotowanej przez rodzica – organizatorJarmark Bożonarodzeniowy w Brzeszczach dla Alicji Włodarczyk

Już za niespełna dwa tygodnie w Brzeszczach otwarty zostanie Jarmark Bożonarodzeniowy, to niezwykłe wydarzenie potrwa trzy dni i zagra dla chorej Alicji Włodarczyk.


6-8 grudnia w małopolskich Brzeszczach odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Przez trzy dni mieszkańcy będą mogli odwiedzić plac przy ul. Słowackiego z masą przygotowanych przez organizatorów atrakcji. „Takie wydarzenie naprawdę warto odwiedzić, mamy zaplanowane liczne atrakcje, najmłodsi będą mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem i otrzymać drobne upominki, dla starszych mamy konkursy z cennymi nagrodami” – mówi jeden z organizatorów.


Wszystko na święta

Podczas trwania wydarzenia możliwy będzie zakup wszystkiego co potrzebne na święta, bombki choinkowe, świąteczne ozdoby a nawet żywe choinki! Spacerując po placu nie będziemy głodni, wystawcy z ciepłymi posiłkami, czekoladowymi piernikami czy tez grzanym winem przygotowali sporo frykasów.


Świąteczny klimat

W drugi weekend grudnia poczujemy magie świąt, na terenie Jarmarku nie zabraknie świątecznych iluminacji, specjalnego oświetlenia czy pięknej wielkiej choinki, którą mieszkańcy wspólnie zapalą już 6 grudnia (piątek). Na odwiedzających przez trzy dni na scenie odbywać się będą liczne koncerty grane przez wyjątkowych wykonawców. „Po raz drugi w Brzeszczach odbędzie się takie wydarzenie, mieszkańcy wspólnie zaświecą wielką choinkę, spróbują wielu pyszności a przy tym pomogą chorej Alicji” – dodaje organizator


Opracował : MTV24.TV ( 2019 ) , Materiał Organiztora

Media patronat : MTV24.TV  / MTV24.FM  /
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica