Nowy Sącz. Złote Przeboje z Papa D. i Stachurskim.

Nowy Sącz. Złote Przeboje z Papa D. i Stachurskim.
Koncerty Papa D. i Jacka Stachurskiego, konkursy z nagrodami, bezpłatne badania mammograficzne oraz gotowanie słynnego mistrza kuchni Roberta Sowy - to niektóre tylko atrakcje „Złotych Przebojów na Wakacjach". Plenerową imprezę o charakterze pikniku rodzinnego na Starej Sandecji (10 sierpnia) prowadził m.in. Zygmunt Chajzer.

Zespół Papa D. z wokalistą Pawłem Stasiakiem porwał publiczność swoimi przebojami, głównie z lat 80. XX wieku. Gwiazdą wieczoru był też Jacek Stachursky, którego koncert słuchacze również nagrodzili gromkimi brawami. - Po raz pierwszy w tym roku Radio Złote Przeboje organizuje tego typu imprezę. To już ósmy koncert, rozpoczynaliśmy na warszawskim Ursynowie. Byliśmy nad morzem, w górach. Diametralnie różna pogoda. W Kętach było prawie 40 stopni, a w dzisiaj – wręcz wymarzona aura. Nie jest zbyt gorąco, i nie pada. Przed nami jeszcze dwie imprezy – w Środzie Wielkopolskiej i Wielki Finał – w Częstochowie. – powiedział nam Zygmunt Chajzer.
    „Złote Przeboje na Wakacjach” jest muzyczną podróżą po Polsce, na trasie której znajduje się 10 miast. Impreza jest okazją m.in. do zadbania o zdrowie. W „mammobusie”, przed którym ustawiła się długa kolejka, panie mogły bezpłatnie zbadać piersi w ramach akcji „Rakowi wspak”. Niezwykłą atrakcją było kulinarne show „Złote Przeboje Mistrza Sowy". Szef kuchni do późnych godzin wieczornych serwował potrawy z grilla, a także zdrowe surówki. Dla dzieci przygotowana atrakcje sceniczne, w których wystąpiła grupa Centrum Uśmiechu ze specjalnym programem artystycznym. Nie zabrakło też licznych konkursów z nagrodami ufundowanymi przez partnerów trasy. Działało również plenerowe studio Radia Złote Przeboje, z którego na żywo prowadzono audycje.

(MK)


Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica