NAJPOPULARNIEJSI 2019 - Be_Magic Nominowany w plebiscycie MTv24.TV w kategorii "MAGIA ROKU"

NAJPOPULARNIEJSI 2019 - Be_Magic  Nominowany w plebiscycie MTv24.TV  w kategorii  "MAGIA ROKU"
NAJPOPULARNIEJSI 2019 roku telewizji MTV24.TV nominujemy w nowej kategorii plebiscytu "MAGIA ROKU" młodego zdolnego artystę Be_Magic ,który została nominowana w kategorii :

A - MAGIA ROKU

Głosy prosimy przesyłać do 31.12.2019 roku na numer : 510 223 506 ( bezpłatne sms-y bez dodatkowych opłat wg cennika ORANGE ) . W treści wpisujemy A - MAGIA ROKU . W ciągu 24h można z jednego numeru telefonu zagłosować max 10 razy. Prosimy o podanie imienia glosującego i miejscowość.

Zapraszamy do wspólnej muzycznej zabawy z MTV24.TV , partnerem plebiscytu jest portal Czarno na Czarnym
Muzyczne upominki od Spring Energy Drink- energia przez cały rok , rozlosujemy na "Muzyczną Zimę 2020 - MTV24.TV

Be_Magic o sobie :

Pochodzę z małej miejscowości Podole - Górowa (gmina Gródek nad Dunajcem/ powiat nowosądecki).

Iluzją interesuję się od najmłodszych lat, jednak przez większość czasu byłem głównie "widzem". Uwielbiałem momenty, gdy działo się coś niesamowitego przed moimi oczami. Wierzyłem w magię! Gdy tylko w telewizji pojawiał się program o magicznych sztuczkach, siadałem przed ekranem i obserwowałem, chciałem być zaskoczony. Nigdy nie sądziłem, że kiedyś będę mógł to wykonywać samemu. Pasja do iluzji była zawsze we mnie, jednak to przypadek sprawił, że postanowiłem samemu robić iluzję.
Gdy pracowałem za granicą, doznałem kontuzji, która zmusiła mnie do odpoczynku. Ja jednak jestem osobą, która nie lubi się nudzić i musi zająć sobie czas czymś interesującym. Wtedy to talia kart znalazła się w moim zasięgu wzroku i zacząłem się nią "bawić" i tasować. Od razu szukałem nowych sposobów i natrafiłem na pierwsze sztuczki. Jak tylko się nauczyłem nowej sztuczki to pokazywałem ją swoim współlokatorom i obserwowałem ich reakcje. Zaskoczenie na ich twarzach motywowało mnie do poznawania nowych rzeczy. Pokazywałem sztuczki każdemu i wszędzie. Zawsze było mi mało i chciałem się uczyć czegoś nowego. Z czasem dochodziły nowe elementy i postanowiłem zaprezentować to w całości jako pełny pokaz. Od pierwszego momentu na scenie czułem, że "to jest to".

Zawsze też służę pomocą, gdy ktoś jej potrzebuje. Występuję charytatywnie jak tylko jest taka możliwość. Wierzę, że dobro zawsze wraca, dlatego ja zostawiam je innym, a zwłaszcza tym, którzy potrzebują naszej pomocy najbardziej.

Uwielbiam śmiech i w swoich pokazach staram się, aby każdy się dobrze bawił. Nie jestem osobą, która chce zaimponować komuś, udając, że potrafię zrobić coś niemożliwego. Chcę, aby każdy uwierzył, że całą magią jest dobra zabawa spowodowana iluzją. Uśmiech na twarzach mojej widowni jest największą satysfakcją, która motywuje mnie do dalszego działania.

Opracował : MTV24.TV ( 2019 )
Współpraca : Music Media Press Agencja Medialna ( 2019 )

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica