MIETEK JURECKI TOP 10 z 45 lat na muzycznej scenie - Plebiscyt MTV24.TV i Easy_Fit Look Restaurant

MIETEK JURECKI  TOP 10 z 45 lat na muzycznej scenie - Plebiscyt MTV24.TV i Easy_Fit Look Restaurant
Mietek Jurecki
MIETEK JURECKI TOP 10 z 45 lat na muzycznej scenie - Plebiscyt MTV24.TV i Easy_Fit Looker Restaurant - www.easyfitlook.pl . Wybieramy TOP 10 największych przebojów MIETKA JURECKIEGO. Specjalne spotkanie z artystą, połączone z wręczeniem jubileuszowej statuetki za 45 lecie na muzycznej scenie i "Złoty Laur" za wybraną przez widzów i sympatyków prawdziwą perełkową muzyczna listę TOP 10 .


Mietek Jurecki o nowym 3 płytowym albumie :

"W trakcie swojej 45-letniej kariery skomponowałem olbrzymią liczbę piosenek. Podczas wybierania utworów które chciałem z okazji mojego jubileuszu ponownie nagrać i umieścić w tej pozycji wydawniczej, zmuszony zostałem do zrobienia wstępnej selekcji, podczas której z bólem odrzuciłem dużo pięknych piosenek. W końcu ograniczyłem ich liczbę do 70-ciu i wówczas zaczęły się problemy. Nie byłem w stanie zrezygnować z żadnej z nich. W końcu musiałem skonstruować klucz, według którego ostatecznie wybrałem właściwe moim zdaniem piosenki. Postanowiłem dać "drugie życie" utworom które z różnych powodów przepadły w mediach. Wziąłem też pod uwagę piosenki, które z powodu różnych uwarunkowań zostały moim zdaniem źle zagrane, zaśpiewane, nagrane i zaaranżowane zarówno przeze mnie jak i przez innych wykonawców.
Ponieważ przypomniało mi się hasło z lat 60-tych ubiegłego wieku "Tysiąc szkół na Tysiąclecie", więc w ten sposób z okazji 45-lecia swojej pracy artystycznej możecie Państwo usłyszeć 45 moich piosenek z tekstami wybitnych polskich autorów. Natomiast ze względu na fakt, iż za dwa lata (jeżeli dożyję) osiągnę wiek emerytalny i wówczas nie będę nagrywał kolejnego "podsumowującego" CD, lecz płyty z kolejnymi nowymi utworami, więc postanowiłem w formie bonusu dołączyć do tej kolekcji jeszcze dwie piosenki. Życzę miłego odbioru!" - Mietek Jurecki

Każdy widz MTv24.TV może ułożyć swój top Mietka Jureckiego . Wysyłamy do dnia 15.grudnia tytuły swoich ulubionych nagrać z tej bogatej kariery .

Wybrane tytuły wysyłamy tylko na : malopolskietv@.interia.pl , w temacie wpisujemy MIETEK JURECKI - PLEBISCYT , w treści TRZY tytuły piosenek , wraz z imieniem i miejscowością z której głosujecie.

Wśród uczestników plebiscytu rozlosujemy 5 najnowszych płyt artysty "BOŻA KRÓWKA" , zestawy napojów SPRING ENEGY DRINK , wraz z specjalnymi tygodniowymi dietami od www.easyfitlook.pl - zdrowo jemy przez cały rok .

Głosy wysyłamy drogą SMS na numer : 510 223 506 ( opłata wg cennika standardowego sieci Orange ) bez dodatkowych opłat. Wysyłamy 10 SMS jednego numeru w ciągu 24h , wpisujemy tytuł i wykonawcę , imię nadawcy i jakiej miejscowości wysyłamy głosy.

Opracował : MTv24.TV ( 2019 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica