KRIST VAN D "15 / 15" Premiera albumu 08.09.2018 w siedzibie muzycznej MTV24.TV

KRIST VAN D "15 / 15"  Premiera  albumu  08.09.2018 w siedzibie muzycznej MTV24.TV
Już jest 08.09. do siedziby telewizji MTV24.TV dotarły płyty i okładki , jubileuszowego krążka "15/15" KRIST VAN D . Album promuje działania Fundacji Przeciw Przemocy w Rodzinie . Album trafi do członków DEE JAY MIX CLUB już od 27.09. , następnie spotkamy się w siedzibie Fundacji , i na muzycznym spotkaniu w Gregory Club ( Ustroń ) woj. Śląskie.

Specjalne podziękowania za pomoc dla firmy MEBLE PROSNA , przy wydaniu tego albumu . 5 października będzie miała premierę płyta "Planeta Hitów " z nagraniami przebojowego tanecznego duetu LA MARO , płyty promują działanie www.przeciwprzemocy.pl


"15/15" to zbiór utworów które odniosły sukces na rynku muzycznym , popularnego dja i producenta KRIST VAN D . Ta płyta łączy jubileusz artysty z przeslaniem fundacji ( Fundacja A.R.T) , przeciw przemocy w rodzinie . To pierwszy z serii krążków promujących akcję www.przeciwprzemocy.pl

W kolejnych produkcjach bohaterami na okładkach po za wykonawcami których znajdziemy utwory na krążku , będą firmowane przez sportowców którzy wyrazili zgodę współpracy i pomocy w tej muzycznej akcji . oraz modeli i osoby świata medialnego . Płyty będą ukazywać się w nakładzie kolekcjonerskim i trafią min do członków DEE JAY MIX CLUB , uczestników promocyjnych spotkań i koncertów , konkursów w media patronach i stronach społecznościowych artystów. Partnerem pierwszych dwóch tytułów jest firma MEBLE PROSNA . projekt graficzny wyknał Błażej Kos .

Krist Van D – prawdziwe nazwisko Krystian Dobraszak – DJ, producent muzyki elektronicznej i house (mieszanka stylów). Na scenie muzycznej obecny od kilkunastu lat. Występuje w polskich i zagranicznych klubach oraz na większych eventach, m. in. Beach Party Gdynia, Letnia Scena Radia Eska. Współpracuje ze znanymi DJ-ami i producentami europejskiej sceny klubowej: DJ NOVUS (GROOVE COVERAGE), MATTHIAS MENCK (BROOKLYN BOUNCE), THE MATRIX (CREAMTEAM), SHAUN BAKER, STEVE MURANO. Umiejętności i doświadczenia zdobyte we współpracy z innymi owocują realizacją własnych, coraz bardziej śmielszych i ambitnych pomysłów muzycznych.
W pierwszej połowie 2003 roku wchodzi do studia berlińskiej wytwórni MSP Music. Efektem pracy jest pierwszy maxi singiel na płycie CD. Krążek zatytułowany Fly With Me pojawia się jako promo w czerwcu 2003 roku. Utwór odnosi duży sukces w klubach, pojawiając się na playlistach DJ-ów przez długi okres czasu.
W lutym 2004 r. na półkach sklepowych w Polsce pojawia się kolejny maxi singiel (tzw.: EP-ka), zatytułowany Nothing. Na krążku znalazł się między innymi remix tytułowego utworu, zrealizowany przez znanego z hitu Explode Shaun Baker'a (Wielka Brytania) oraz remix kontrowersyjnego rapera Karramby. Materiał promował videoklip, zrealizowany do tytułowego utworu, dostępny również jako bonustrack na płycie.
Pod koniec 2005 roku do stacji radiowych trafia maxi singiel Waiting For Love nagrany wspólnie z Gosią Andrzejewicz. Utwór oraz teledysk promował płytę Krist Van D and Friends vol. 1, która pojawiła się w marcu 2006 roku na półkach sklepowych. Na krążku poza produkcjami Krist`a Van D znalazło się również kilka utworów zaproszonych artystów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.
W październiku 2006 ukazała się na terenie kraju płyta maxi CD pt. Beautiful oraz teledysk promujący to nagranie. Niebawem utwór pojawił się również na płycie winylowej.
Na początku 2007 roku pojawia się singiel oraz teledysk Liquid Love, we wspólnym projekcie Iguana and Krist Van D. W czerwcu 2007 pojawił się w stacjach radiowych oraz TV singiel You Are The One. Utwór podbija w krótkim czasie listy przebojów osiągając pierwsze miejsca, oraz grany jest na najwyższych rotacjach w Polsce i w wielu krajach na całym świecie. Uznawany był za hit lata 2007/2008.
W marcu 2008 do stacji radiowych trafił singiel Keep Your Smile. W stacjach TV ukazał się również teledysk do tego nagrania. Jak w poprzednim hicie You Are The One, wokal należał również do czarnoskórej artystki. Na początku września 2008 w rozgłośniach radiowych pojawił się singiel Sunshine. Następnymi efektami pracy goszczącymi na playlistach stacji radiowych i telewizyjnych są single Summer (Memories) i Feel Me.
Na przełomie 2010/2011 Krist Van D współpracuje z Patricią Kazadi (jako Trish), a efektem są dwa popularne single - On Tonite oraz Be Without You. 2012 rok to letni hit I Dont Mind, grany w wielu krajach Europy.
Początek 2013 roku to powstały we współpracy z Gosią Andrzejewicz singiel Superstar. Natomiast latem ukazuje się przebój Hangover zrealizowany przy współpracy z włoską wokalistką DHANY, która wcześniej nagrywała już ze światowej sławy DJ-ami – największą sławę przyniosły jej hity nagrane z Benny Benassim. Do największych przebojów DHANY należą utwory takie jak Hit My Heart, Make Me Feel czy Rocket In The Sky. Hangover bardzo długo utrzymywał się na szczytach list przebojów (w tym kilka razy zajmował w zestawieniach pierwsze miejsca), oraz zdobył nagrodę Dance Music Awards 2013 w kategorii na najlepszy teledysk polskiej muzyki klubowej. Hangover do dzisiaj jest grany w większości znaczących stacji radiowych i telewizyjnych w Polsce oraz wielu innych krajach (Europa, Rosja, Australia, Daleki Wschód).
Najnowszy singiel Vacancy – którego premiera miała miejsce w grudniu 2014 roku – powstał przy asyście potężnego głosu Niles’a Masona, wokalisty znanego ze współpracy ze światową czołówką DJ`ów – m. in. Davidem Guetta, Afrojackiem, Moguai, Alexem Gaudino, The Disco Fries, czy Cazzette. Niles Mason koncertował niemalże na całym świecie, a utwory w których zaśpiewał plasowały się na czołowych miejscach list przebojów naszego globu. Po niespełna dwóch miesiącach od premiery singiel Vacancy dotarł na podium list DMC TOP 50 oraz DJ`s Magazine Hot Charts, a ilość wyświetleń teledysku na kanale YouTube w lutym 2015 doszła do prawie czterystu tysięcy. Singiel ten to także zapowiedź pierwszego albumu artysty - ENJOY - którego premiera miała miejsce od koniec maja 2015 roku. Kolejne single, które odniosły sukcesy w Polsce i poza granicami kraju to Over Now, You & Me (który zawierał przekaz o pokoju dla świata – ponad milion odsłon teledysku). Najnowszym dziełem jest nowa odsłona hitowego utworu You Are The One (Rework). Teledysk do tego utworu w YouTube, po miesiącu od premiery, przekroczył milion wyświetleń. Singiel znalazł się również na szczycie Top 60 Dance Chart US najczęściej odtwarzanych utworów przez DJ-ów w klubach w USA.
Lato 2017 to klimatyczny utwór In The Dark. Teledysk emitowany w telewizjach muzycznych m.in. w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Norwegii i Rosji.
Obecnie na listach gości nowy utwór „I Need Love”. W utworze słyszymy amerykańskiego wokalistę o polskich korzeniach ADAMA JOSEPHA, który na koncie ma współprace między innymi z takimi sławami muzyki klubowej jak BOB SINCLAR, czy PLASTIK FUNK. Kompozycja „I NEED LOVE” obecnie znajduje się na playlistach stacji radiowych w takich krajach jak: USA, Kanada, Wielka Brytania, Hiszpania, Grecja, Szwecja, Irlandia, Włochy, Belgia, Niemcy, Azerbejdżan, Costa Rica, czy kraj popularnego ostatnio w Polsce dzięki serialowi Narcos Pablo Escobara – Kolumbii.

Spotkanie promujące ten krążek połączone z wręczeniem nagrody "ZŁOTA NUTA" dla KRIST VAN D , odbędzie się w sierpniu , wraz z promocją krążka.


Opracował : MTV24.TV
Współpraca : Fonomedia Group / DEE JAY MIX CLUB
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica