Jubileusz 170 lecia. Żegiestowa z Anitą Lipnicką.

Jubileusz 170 lecia. Żegiestowa z Anitą Lipnicką.
Uzdrowisko Żegiestów obchodzi 170. lecie istnienia. Z tej okazji na Łopacie Polskiej odbędzie się dwudniowe (26 i 27 sierpnia) świętowanie z udziałem piosenkarki Anity Lipnickiej.

W programie obchodów znajduje się Festiwal Piosenki Turystycznej „Babie Lato”, który na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w uzdrowisku. . Tego lata odbędzie się kolejna, czwarta już edycja Festiwalu.
    W dniach 26 - 27 sierpnia od godziny 15 odbędzie się przegląd zespołów amatorskich. Natomiast w sobotę - miłośnicy muzyki turystycznej wysłuchają koncertu laureatów. O godz. 17. 30 wystąpi grupa „Małżeństwo z Rozsądku”, a po nim - gwiazda wieczoru Anita Lipnicka z zespołem.
     Imprezą towarzyszącą 27 sierpnia będzie m.in.: rajd pieszy Stara Lubownia (Sk) – Żegiestów-Zdrój (zwiedzaniu zamku w Starej Lutowni) - wyjazd autokarem z Muszyny Rynek 9. - impreza bezpłatna. Poza tym atrakcjami będą - jarmark rękodzieła i sztuki ludowej. Rozpoczęcie godzina 14.00. Organizator: Towarzystwo Przyjaciół Żegiestowa

Małgorzata Kareńska
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica