Ilona Adamska i Artur Gotz wspólny wieczór autorski , pod patronatem MTV24.TV

Ilona Adamska i Artur Gotz  wspólny wieczór autorski , pod patronatem  MTV24.TV
Wieczór autorski Ilony Adamskiej
 Telewizja MTV24.TV , Nestia Odszkodowania wraz z One FM i ONE Records wręczyła tego dnia Arturowi Gotzowi Złoty Laur za 25 tygodni na liście przebojów z utworem "Duch, Dusza i Ciało". Ilona Adamska z kolei promowała swoją najnowszą książkę 'W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko". 


To już 6 książka Ilony Adamskiej, która tym razem pisana jest w formie dziennika. Porusza tematy związane z rozwojem osobistym, budowaniem marki, budowaniem relacji biznesowych i nie tylko.

W trakcie wieczoru autorskiego Ilona opowiadała o początkach swojej kariery, o tym, jak budowała swoje medialne Imperium (dziś I.D.MEDIA to nie tylko 2 magazyny, ale także 4 prężnie działające portale lifestylowe, blogi, agencja PR i agencja eventowa). Goście pytali autorkę książki o to, jak pracuje się z kobietami, czy uroda pomaga w biznesie, jak ważne jest bycie sobą w drodze do sukcesu.

- Ilona okazała się niezwykle ciepłą i sympatyczną kobietą. Zupełnie inną od obrazu, który widzimy w mediach - pewnej siebie, może nawet trochę wyniosłej kobiety. To fajna, naturalna dziewczyna, pozytywnie nastawiona do świata, która ciężką pracą osiągnęła sukces. Przyjechałam na spotkanie spod Karpacza specjalnie dla niej. - powiedziała Pani Wanda, uczestniczka wieczoru autorskiego.

- Jestem oczarowana Panem Arturem, który rozbawił mnie do łez. Świetny głos, przyjemnie się go słuchało. I ten jego zabawny horoskop!!! - dodała Pani Magdalena, gość Hotelu Sasanka.

Jak pobyt w Szklarskiej Porębie wspomina bohaterka wieczoru?

- To był fantastyczny weekend w cudownym miejscu. Jestem zachwycona i oczarowana Szklarską Porębą. Dziękuję za przemiłe przyjęcie przez dyrekcję Hotelu Sasanka. Czułam się w nim dopieszczona. Kuchnia wyborna, obsługa przesympatyczna. Organizatorzy spotkania - Radio One FM wraz z mecenasem plebiscytu Złoty Laur - firmą Nestia Odszkodowania dopięli wszystko na ostatni guzik. Na pewno wrócę na Dolny Śląsk. - podsumowała Ilona Adamska, szefowa I.D.MEDIA. Opracował :  ONE RECORDS  dla  MTV24.TV
 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica