Eliminacje powiatowe 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Eliminacje powiatowe 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu organizuje eliminacje do 61. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - dla chętnych wykonawców z powiatu nowosądeckiego – grodzkiego. Zgłoszenia trwają do 4 marca. 

W sali kameralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu, Al. Wolności 23, 14 marca (poniedziałek) odbędą się eliminacje do 61. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - dla chętnych wykonawców z powiatu nowosądeckiego – grodzkiego.
    Organizatorzy ustalili, że w turnieju recytatorskim, na szczeblu eliminacji powiatowych zakwalifikowanych zostać może do 5 reprezentantów. Natomiast we wszystkich turniejach łącznie – nie więcej niż 10 reprezentantów, z jednej szkoły lub placówki. 
   Wzory kart uczestnika i główne założenia regulaminowe 61. OKR - u - do pobrania na stronie MOK http://mok.nowysacz.pl/aktualnosci,10,978,61-ogolnopolski-konkurs-recytatorski.html. Zgłoszenia, wraz z kopią eliminacji szkolnych lub środowiskowych należy przesłać 4 marca na adres, Miejski Ośrodek Kultury, Al. Wolności 23 33-300 Nowy Sącz. W sprawach dotyczących eliminacji należy kontaktować się z Januszem Michalikiem – instruktorem teatralnym MOK (tel. 18 443 - 89-59 wew. 23).

(MK).
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica