Artykuły

Terrorym Fever!

Terrorym Fever!

Terrorym, Agencja Go Ahead i RPS Enterteyment mają przyjemność zaprosić do Poznania na trzecią edycję imprezy Terrorym Fever! Znani są już artyści, którzy pojawią się w tym roku 3 listopada w Hali numer 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich!
Srebrny Jubileusz Zespołu Tańca Artystycznego "Miniatury".

Srebrny Jubileusz Zespołu Tańca Artystycznego "Miniatury".

2012-10-29 | Kultura i rozrywka | Krynica
Zespół Tańca Artystycznego "Miniatury" świętuje "Srebrny Jubileusz". Z tej okazji w sali widowiskowej Pijalni Głównej 27 października (sobota) przygotowano barwne widowisko baletowe, które zgromadziło tłumy widzów.
Pienińska jesień  Andrzej Kosiby - najlepszą fotografią października

Pienińska jesień Andrzej Kosiby - najlepszą fotografią października

2012-10-26 | Kultura i rozrywka | Krynica
"Pienińska jesień", Andrzeja Kosiby - najlepszą fotografią października Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego. Rozstrzygnięto też konkurs tematyczny "Barwy Jesieni" Laureatem został Wojciech Zawadzki za zdjęcie "Jesiennie".
Jarosław Kret opowiadał o Egipcie i naszej planecie.

Jarosław Kret opowiadał o Egipcie i naszej planecie.

2012-10-25 | Kultura i rozrywka | Krynica
Czytelnicy Biblioteki Publicznej (25 października) spotkali się z Jarosławem Kretem. Znany dziennikarz telewizyjny i fotoreporter, a także prezenter pogody promował swoją książkę „Planeta według Kreta”. Egiptolog z wykształcenia, sporo czasu poświęcił też egipskim opowieściom
THE  WINNERS  "DESTINATION" -live w Klubie Muzycznym "LIMONKA'-Sucha Beskidzka 26.X.2012

THE WINNERS "DESTINATION" -live w Klubie Muzycznym "LIMONKA'-Sucha Beskidzka 26.X.2012

Trzech młodych utalentowanych producentów muzycznych i dj , mogą bez wątpienia uważać rok 2012 za ich muzycznym rokiem . "Destination" zabrzmi na żywo w klubie muzycznym "Limonka" w Suchej Beskidzkiej już w piątek 26.X. 2012 roku. A mowa o zespole THE WINNERS .
 BARTEK WRONA 15 Lat w'LIMONCE"-Sucha Beskidzka( www.klubpomarancza.pl)

BARTEK WRONA 15 Lat w'LIMONCE”-Sucha Beskidzka( www.klubpomarancza.pl)

Tak tak to już piętnaście lat na scenie muzycznej z niesłabnącym powodzeniem śpiewa ku uciesze fanów a zwłaszcza fanek Bartek Wrona. Ten sympatyczny wokalista porównywany niejednokrotnie min do Ricki Martina ( w piosence i teledysku wielkiego letniego przeboju „Maria”)
SZYMON SMĘTEK W KRAKOWIE  już  14.XI. 2012

SZYMON SMĘTEK W KRAKOWIE już 14.XI. 2012

Już 14.XI. 2012 roku telewizja Malopolskie Tv zaprasza na specjalne spotkanie z Szymonem Smętkiem. które rozpocznie się o godzinie 17.00 w klubie muzycznym "Nutka Smaku" - Kraków ul. Zamenhofa 6 .
GWIAZDY w Klubie Muzycznym "LIMONKA"-Sucha Beskidzka prezentuje Malopolskie.tv

GWIAZDY w Klubie Muzycznym "LIMONKA"-Sucha Beskidzka prezentuje Malopolskie.tv

Już w piątkowy wieczór 26.X.2012 zapraszamy od godziny 20.tej na specjalny wieczór pełen muzyki. Klub "LIMONKA"-Sucha Beskidzka ( www.klubpomarancza.pl)
Szymon Smętek "Góralski Talent Roku 2012" w Krakowie ( 14.XI.2012)

Szymon Smętek „Góralski Talent Roku 2012” w Krakowie ( 14.XI.2012)

Młody , bezpośredni, pełen sympatii ,humoru i przede wszystkim obdarowany ogromnym talentem opowiadania żartów i „kawałów” jak i staje się coraz bardziej rozpoznawalnym młodym góralem którego cieszą „dorosłe” kabarety takie jak Ani Mru Mru czy Marcin Daniec.
SZYMON SMĘTEK debiutuje na DVD poleca : Malopolskie.tv & www.ofrasport.pl

SZYMON SMĘTEK debiutuje na DVD poleca : Malopolskie.tv & www.ofrasport.pl

Szymon Smętek młody góral z wielkim talentem ,pojawi się już 14 listopada 2012r w Krakowskim klubie muzycznym "Nutka Smaku" ul Zamenhofa 6 o godzinie 17.00. zaprasza Malopolskie.tv
Planeta według Kreta. Autorskie spotkanie z dziennikarzem i podróżnikiem.

Planeta według Kreta. Autorskie spotkanie z dziennikarzem i podróżnikiem.

2012-10-21 | Kultura i rozrywka | Krynica
Z wykształcenia -egiptolog, autor licznych reportaży i filmów dokumentalnych. Ze szklanego ekranu znany przede wszystkim jako prezenter pogody, Jarosław Kret dziennikarz telewizyjny i fotoreporter spotka się z czytelnikami 25 października (czwartek).
Młodzi Laureaci Konkursów Muzycznych

Młodzi Laureaci Konkursów Muzycznych

2012-10-20 | Kultura i rozrywka | Krynica
Instytucja Promocji i Upowszechniania Muzyki "Silesia" (13 - 28 października) zaprasza na koncerty XXII Międzynarodowego Festiwalu Młodych Laureatów Konkursów Muzycznych. Biorą w nich udział najwybitniejsi artyści młodego pokolenia.
Muszyna. Czy cerkiew w Powroźniku  wpiszą na listę UNESCO?

Muszyna. Czy cerkiew w Powroźniku wpiszą na listę UNESCO?

2012-10-15 | Kultura i rozrywka | Krynica
Istnieje szansa, że dawna cerkiew grekokatolicka pw. św. Jakuba Młodszego Apostoła w Powroźniku - obok szesnastu innych karpackich świątyń - zostanie wpisana na światową listę UNESCO.
Polska muzyka Orkiestry Beethovenowskiej.

Polska muzyka Orkiestry Beethovenowskiej.

2012-10-15 | Kultura i rozrywka | Krynica
W Pijalni Głównej wystąpiła Orkiestra Akademii Beethovenowskiej z Krakowa. Koncert stanowił część cyklu „Jeszcze polska muzyka”, prezentującego najbardziej wartościowe i niezapomniane utwory rodzimej muzyki symfonicznej XVIII i XIX wieku na tle arcydzieł europejskich. Orkiestrą dyrygował Sebastian Perłowski.
"Sądeczanie znani i nieznani" - wystawa w Nowym Sączu

"Sądeczanie znani i nieznani" - wystawa w Nowym Sączu

Do 30 listopada tego roku w Sądeckiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę pt. "Sądeczanie znani i nieznani". Wystawa została przygotowana przez Annę Totoń i Rafała Bobrowskiego z okazji jubileuszu 720-lecia miasta Nowego Sącza.
Krynica Poezji & Spotkanie z Innym. Otwarty Konkurs Poetycki.

Krynica Poezji & Spotkanie z Innym. Otwarty Konkurs Poetycki.

2012-10-02 | Kultura i rozrywka | Krynica
5 i 6 października w Krynicy zagości poezja. Coroczną jesienną imprezę rozpocznie Konkurs Poetycki dla kryniczan i kuracjuszy „Spotkanie z Innym”. W Piwnicy Pod Galerią poprowadzi go Michał Zabłocki, wszechstronnie utalentowany poeta.
12
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica