7 Urodziny IMPERIUM KOBIET & Gala KOBIETA BIZNESU w KRYNICY ZDROJU

7 Urodziny IMPERIUM KOBIET   &  Gala KOBIETA BIZNESU  w  KRYNICY  ZDROJU
Ilona Adamska
To już pewne. 7. urodziny prestiżowego magazynu IMPERIUM KOBIET odbędą się w Krynicy Zdrój. W drodze sondy przeprowadzonej przez Organizatora i redakcje IK na Facebooku, fani magazynu, przyjaciele naszego wydawnictwa - zdecydowali o zmianie miejsca wydarzenia.

Na gości grudniowego spotkania w górach czeka mnóstwo atrakcji, m.in. premiera filmu DVD pt. Zamach na państwo. Niewygodny Waszkiewicz. Gościem spotkania będzie Inara Vilkaste i Andrzej Tarkowski-Kiliszewski. Tego dnia odbędzie się także promocja książki Ilony Adamskiej pt. Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach, która zostaje wznowiona i wydana po raz kolejny. Książka w 2013 roku otrzymała nagrodę MEDIALNE SMOKI 2013 za najlepszą książkę roku.
 
Na miłośników dobrej muzyki czeka koncert prawdziwej gwiazdy - Iwony Węgrowskiej, a także Beaty Mańkowskiej. W trakcie urodzinowego przyjęcia na cześć Ilony Adamskiej i jej wydawnictwa zostaną wręczone statuetki KOBIETA ROKU 2017 dla kobiet biznesu. 
 
Na evencie nie zabraknie premiery wyjątkowych kalendarzy na rok 2018. Ich twarzami są sportowcy, ludzie biznesu, min:  Andrzej  Grzebyk ( czołowy zawodnik MMA ) , Beata Mańkowska ( wokalistka , laureatka nagrody "Złota Nuta" ) , Ilona Adamska
 
To będzie z pewnością niezapomniany weekend. W góralskim klimacie, z wyjątkowymi gośćmi i super oprawą muzyczną.
Uroczysty weekend  odbędzie się w dniach 15-17 grudnia 2017 roku .

Opracował : MTV24.TV
Media Patronat : One Media Group  / Planeta Kobiet  / Imperium Kobiet  /  MTV24.TV
                            Telewizja Warszawa  / ATV Warszawa  / ITV 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica