Zarzuty dla amatora cudzych rowerów

Zarzuty dla amatora cudzych rowerów
Nowosądeccy policjanci odzyskali 8 rowerów pochodzących z przestępstw, a także zatrzymali 32-letniego amatora cudzych jednośladów. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem i paserstwa, za co grozi do 10 lat więzienia. Podejrzany został objęty dozorem Policji oraz otrzymał zakaz opuszczania kraju.

Od kilku dni policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu prowadzili czynności w sprawie kradzieży roweru. W toku czynności uzyskali informację, że poszukiwany przez nich jednoślad jest użytkowany przez jednego z mieszkańców Nowego Sącza. Policjanci niezwłocznie udali się pod wskazany adres, gdzie zastali 32-latka. W wyniku przeszukania zajmowanego przez niego lokum funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli różne akcesoria rowerowe oraz nożyce do cięcia metalowych prętów. Natomiast w piwnicy przynależnej do mieszkania ujawnili 8 rowerów pochodzących z kradzieży oraz paserstwa.

32-letni mieszkaniec Nowego Sącza został zatrzymany i przewieziony do sądeckiej komendy, gdzie usłyszał 8 zarzutów. Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem oraz za paserstwo, za co grozi do 10 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji oraz zakazu opuszczania kraju.Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: kom. Justyna Basiaga
            Oficer Prasowy KMP w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica