Witowice Dolne: Czołowe zderzenie dwóch aut.

Witowice Dolne: Czołowe zderzenie dwóch aut.
Kierujący Dacią, 67. letni mieszkaniec gminy Łososina Dolna, jadąc w kierunku Nowego Sącza prawdopodobnie zasnął za kierownicą. Zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z Mercedesem.

10 sierpnia, około godz. 17.45 w Witowicach Dolnych doszło do czołowego zderzenia dwóch aut. – „Kierujący samochodem marki Dacia, 67. letni mieszkaniec gminy Łososina Dolna jadąc w kierunku Nowego Sącza prawdopodobnie zasnął za kierownicą. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie zderzył się czołowo z pojazdem marki Mercedes". – mówi Anna Walczewska z Zespołu ds.Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. – „22. letnia kobieta kierująca Mercedesem, z licznymi obrażeniami ciała została przetransportowana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do specjalistycznego szpitala w Krakowie. Natomiast 25. letni pasażer tego pojazdu oraz kierowca Dacii zostali przewiezieni do jednego ze szpitali w Nowym Sączu".
   Na miejscu wypadku pracowali policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego sądeckiej komendy, którzy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i pojazd. Czynności te pozwolą wyjaśnić okoliczności i przyczyny wypadku

Małgorzata Kareńska fot. PJSP Nowy Sącz.

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: informacja prasowa KM Policji Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica