Vice Prezydent IPA Cypr – w Krynicy i Nowym Sączu.

Vice Prezydent  IPA Cypr – w Krynicy i Nowym Sączu.
George Demetriou Vice Prezydent IPA Cypr gościł na Sądecczyźnie. Cypryjski gość odwiedził również Komisariat Policji w Krynicy – Zdroju. Głownym tematem rozmów była współpraca i wymiana doświadczeń.

International Police Association jest Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policjantów. Wizyta, którą złożył w dniach 20 – 21 sierpnia Vice Prezydent IPA Cypr stała się doskonała okazją, aby pokazać piękno regionu i największe atrakcje turystycznych regionu.
    Wcześniej George Demetriou zwiedził Komendę Miejską Policji w Nowym Sączu. W imieniu Komendanta Miejskiego Policji mł. insp. Jarosława Tokarczyka, przywitał go I Zastępca Komendanta – mł. insp. Ireneusz Maślanka. Spotkanie było okazją do rozmów i wymiany doświadczeń. Vice Prezydent IPA Cypr zapoznał się z procedurami i standardami pełnienia służby w jednostce, a także formami i metodami szkoleń funkcjonariuszy. Jednocześnie podzielił się swoją wiedzą oraz spostrzeżeniami na temat charakteru służby w swoim kraju. Gość poznał też historię budowy komendy, strukturę organizacyjną. Zapoznał się z obszarem działania i sprzętem, jakim posługują się policjanci.
(MK) foto KM Policji Nowy Sącz.
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KM Policji Nowy Sącz.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica