Policja poszukuje zaginionego 43. latka.

Policja poszukuje zaginionego 43. latka.
10 sierpnia (poniedziałek) wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił 43 letni Robert Kocjan, mieszkaniec Nowego Sącza. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach zaginionego.

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu poszukuje zaginionego 43. letniego Roberta Kocjana. – „Mężczyzna 10 sierpnia, około godziny 13 wyszedł z domu w Nowym Sączu. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną” – mówi Anna Walczewska z Zespołu ds.Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu – „W dniu zaginięcia ubrany był w podkoszulek bawełniany z krótkim rękawem, szare spodnie typu jeans oraz kurtkę ortalionową koloru zielonego z czarnymi wstawkami zapinaną na zamek”.
   Rysopis zaginionego: wiek: 43 lata, wzrost ok. 175cm. Bardzo szczupła budowa ciała, włosy ostrzyżone na łyso (obecnie może być mały odrost), twarz bardzo szczupła.
   Znaki szczególne: nosi okulary lecznicze w ciemnej oprawce, na twarzy widoczne wypryski, na plecach widoczne blizny, próchnica przednich zębów. Wszelkie informacje dot. zaginionego należy przekazywać na numer alarmowy 997

(MK)

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: informacja prasowa KM Policji Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica