Pod patronatem MTV24.tv : MARKA JEST KOBIETĄ ( 13.XI. 2014 )

Pod patronatem MTV24.tv :  MARKA JEST KOBIETĄ   ( 13.XI. 2014 )
poleca :MTV24.TV
Spotkania z cyklu „Marka jest kobietą” rozwijają się na całą Polskę. Katarzyna Bujakiewicz i Gabriela Antczak gośćmi III, poznańskiej edycji - 13 listopada

„Marka jest kobietą” – cykliczne spotkania biznesowe o marce w życiu i biznesie, prowadzone w formule motywacyjno-inspirujących wystąpień dla przedsiębiorczych kobiet, rozrastają się na ogólnopolską skalę. Najpierw Trójmiasto, teraz Poznań, wkrótce Warszawa i Kraków. Pomysłodawcą i prowadzącym jest Jarosław Waśkiewicz, redaktor naczelny portalu biznesnafali.pl.

„Rozmowy o marce” to spotkania z najlepszymi praktykami biznesu, zarządzania, a przede wszystkim wspaniałymi, wartościowymi ludźmi – kobietami godnymi naśladowania, które na co dzień inspirują innych – uzasadnia Jarosław Waśkiewicz, który z najwyższą starannością dobiera swoich rozmówców. Kolejnym atutem tego typu spotkań jest wyjątkowa, pełna pasji atmosfera oraz interakcja z uczestnikami, którą od początku wprowadzają prowadzący, z lekkością przekazując merytoryczną wartość wystąpienia, w przyjaznej atmosferze cocktailowego spotkania. Każdemu wydarzeniu towarzyszą wyjątkowi partnerzy i sponsorzy wieczoru – znane i lubiane marki, którzy fundują równie wyjątkowe niespodzianki dla uczestników „Marka jest kobietą”, w loterii wizytówkowej.

Kobiety potrzebują wzajemnej energii i motywacji do działania, cudownie dzielą się inspiracjami, a dzięki właśnie takim spotkaniom – nawiązują się zarówno kontakty biznesowe, jak i przyjaźnie. O sukcesie naszej formuły świadczą kolejne wypowiedzi uczestniczek, kobiet biznesu, których nie tylko przybywa ze spotkania na spotkanie, ale i pojawia się stałe grono sympatyków i są to kobiety z całej Polski. Już po pierwszej edycji dostaliśmy zapytania i zaproszenia z Warszawy, Krakowa, Poznania. Po kilku edycjach trójmiejskich, postanowiliśmy więc wyjść w Polskę i tak też się stało.

Najbliższym gościem „Marka jest kobietą” 13 listopada w Poznaniu – będzie Gabriela Antczak (na zdjęciu) - „Osobowość Roku”, laureatka plebiscytu „Sukces Roku”, „Dyrektor Marketingu Roku”, jurorka konkursu „Idea Awards”, „Golden Arrow”, autorka poradnika “Mali mogą więcej!” (TOP 10 Empiku w kategorii „zarządzanie”), będącego efektem doświadczeń z pracy w charakterze doradcy w sektorze MŚP. Prywatnie - mama 5-cio letniego Andrzejka.

Dodatkowo - gościem specjalnym wieczoru, uczestniczką debaty „Marka jest kobietą”, będzie Katarzyna Bujakiewicz, aktorka, kobieta–marka, bezpośrednio kojarzona z Poznaniem. Na co dzień gra w Teatrze Polskim w Poznaniu. Znana z ról w filmach Kochaj i rób co chcesz, Stara Baśń, Rh+ i seriali Na dobre i na złe, Magda M. oraz Lekarze. Aktorka angażuje się w projekty społeczne m.in. w Fundację Drużyny Szpiku, Była ambasadorem Poznania na Euro 2012 i wspiera Fundację Patria oraz Fundację AST.

Spotkanie odbędzie się na „Polu Piknikowym” znanym poznaniakom z pięknego położenia nad Jeziorem Maltańskim.

13 listopada, godzina 18:00
Pole Piknikowe Malta
wejście od ul. Abpa A. Baraniaka przy Kopcu Wyzwolenia

Co będzie się działo?

18:00 otwarcie spotkania i powitanie gości, Jarosław Waśkiewicz
18:10 "Jak zbudować silną markę tu i teraz. Podróż od zera do bohatera”,
czyli angażujące biznesowe wystąpienie ze smakiem i humorem – w roli głównej Gabriela Antczak, „Osobowość Roku, Dyrektor Marketingu Roku”. Dyrygent: Jarosław Waśkiewicz.
19:20 przerwa kawowa,
podczas której ćwiczymy „zasadę 30 sekund – powiedz mi, jaką marką jesteś”
19:40 debata ekspercka „Marka jest kobietą”
– Gabriela Antczak, Katarzyna Bujakiewicz, Joanna Soroko. Dyrygent: Jarosław Waśkiewicz.
20:00 loteria wizytówkowa,
czyli wyjątkowe niespodzianki od wyjątkowych sponsorów i partnerów (więcej na naszym profilu fb)
20:20 Kuluary, smakowanie i dobra zabawa
Inwestycja w siebie: 50 PLN. Płatność przed spotkaniem.
Zapraszamy serdecznie. Zgłoszenia i zapytania kierujemy na redakcja@biznesnafali.pl, z dopiskiem „Marka jest kobietą”.

POLECA : MTV24.TV  , przy współpracy z  BIZNESNAFALI.PL  , foto : Biznesnafali.pl

Opracował : Music Media Press  dla MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica