Nowy Sącz. Remont ulicy Kolejowej – w terminie.

Nowy Sącz. Remont ulicy Kolejowej – w terminie.
Na ulicy Kolejowej w Nowym Sączu widać efekty przeprowadzanego od 11 lipca remontu. Pierwszy odcinek ma już położoną pierwszą warstwę asfaltu. Wkrótce rozpoczną się prace brukarskie.

Na pozostałym odcinku trwają prace związane z kanalizacją z rozdzieleniem kanalizacji ogólnospławnej na sanitarną i deszczową. Remonty nie ograniczają się do odcinka - od Nawojowskiej do połowy Kolejowej. Od Alei Batorego aż do Zielonej trwa remont związany z przekładkami sieci. Urząd Miasta oraz wykonawcy dążą do jak najszybszego zakończenie robót. Nie czekając więc na finał prac na odcinku od ulicy Nawojowskiej do Alei, prowadzone są także prace na pozostałych odcinkach.
     Realizacje inwestycji podzielono na dwa etapy: etap I – od ul. Nawojowskiej do Al. Batorego i etap II – od Al. Batorego do przejazdu kolejowego. Dodatkowo w celu usprawnienia prac każdy z etapów podzielono na dwie części. Realizacja każdego z nich ma trwać 60 dni. Objazdy główne wytyczono ulicami: Nawojowską, Limanowskiego, Zygmuntowską,. Kunegundy do Węgierskiej oraz ulicami: Nawojowską, 29 listopada, Wyspiańskiego, Zieloną do Węgierskiej.

(MK) foto UM Nowy Sącz.
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: UM Nowy Sącz.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica