Nowy radiowóz dla policjantów ze Starego Sącza

Nowy radiowóz dla policjantów ze Starego Sącza
Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, mł. insp. dr Krzysztof Dymura 24 listopada br. podziękował przedstawicielom władz samorządowych powiatu nowosądeckiego oraz trzech sądeckich gmin za dofinansowanie zakupu nowego radiowozu, który będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez funkcjonariuszy ze Starego Sącza.

Nowy, oznakowany radiowóz marki Volkswagen Transporter wyprodukowany w 2021 roku, o wartości ponad 200 tys. złotych, został zakupiony w połowie z budżetu Policji, a w połowie z budżetów sądeckich samorządów. Samochód trafił do Komisariatu Policji w Starym Sączu, a wczoraj odbyło się jego uroczyste przekazanie. Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, mł. insp. dr Krzysztof Dymura serdecznie podziękował za zaangażowanie i okazane wsparcie logistyczne Staroście Nowosądeckiemu – Markowi Kwiatkowskiemu, Burmistrzowi Starego Sącza – Jackowi Lelkowi, Wójtowi Gminy Łącko – Janowi Dziedzinie oraz Wójtowi Gminy Podegrodzie – Stanisławowi Banachowi.

Warto podkreślić, że zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu to nasz wspólny cel, dlatego dziękuję za przychylność. Dzięki Waszej nieocenionej pomocy została wzmocniona policyjna flota starosądeckiego komisariatu. Nowy radiowóz będzie wykorzystywany na terenie działania jednostki do zadań prewencyjnych, co z pewnością pozytywnie wpłynie nie tylko na usprawnienie służby policjantów, ale także na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców i turystów” – podkreślił szef sądeckich policjantów, wręczając okolicznościowe listy przedstawicielom władz samorządowych.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Aneta Izworska
            Zespół ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica