MTV24.TV poleca: Poznaj źródła finansowania działalności gospodarczej podczas warsztatów Przedsiębiorcą być! już 25 sierpnia w Warszawie

MTV24.TV poleca:  Poznaj źródła finansowania działalności gospodarczej podczas warsztatów Przedsiębiorcą być! już 25 sierpnia w Warszawie
Poleca MTV24.TV
Poznaj źródła finansowania działalności gospodarczej podczas warsztatów Przedsiębiorcą być! już 25 sierpnia w Warszawie , poleca : MTV24.TV

Fundacja Twoja Inicjatywa! zaprasza na kolejną edycję bezpłatnych warsztatów z cyklu Przedsiębiorcą być!, które raz w miesiącu odbywać się będą w warszawskim Idea Hub przy ul. Zajęczej 15.
Fundacja Twoja Inicjatywa! wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości oraz zajmuje się aktywizacją osób zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.
Warsztaty Przedsiębiorcą być! kierowane są zarówno do osób, które dopiero chcą powołać do życia swój pierwszy biznes, jak i do tych, którzy prowadzą już firmę i chcą wciąż się doszkalać oraz nawiązywać nowe relacje biznesowe.
Po otwarciu warsztatów 18 sierpnia pod hasłem „siła motywacji” w czwartek 25 sierpnia ruszają warsztaty tematyczne. Pierwsze poświęcone będą źródłom finansowania działalności gospodarczej oraz dotacjom unijnym.
Spotkanie poprowadzą profesjonaliści z uznanych firm, którzy posiadaną wiedzę przekażą w sposób atrakcyjny i przystępny nawet dla biznesowego laika.

Program spotkania:
17.00 Rejestracja uczestników
17.15 Oficjalne rozpoczęcie, opis działalności Fundacji Twoja Inicjatywa! - Anna Flaga, Katarzyna Wicha
17.30 Dostępne na rynku źródła finansowania działalności gospodarczej. Paweł Krzyżek i Dorota Uszyńska, Tax Care
18.15 Dofinansowania projektów MŚP ze środków UE na lata 2014 i 2020. Wojciech Stelmaszak, Progress Consulting Sp. z o.o.
19.00 pytania, odpowiedzi, networking

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Dodatkowe informacje i rejestracja dostępne na stronie: www.twoja-inicjatywa.pl


opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
poleca: MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV
współpraca: I.D.MediaKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica