MTV24.TV poleca: I Międzynarodowy Kongres Kobiet na Podkarpaciu zapraszamy 17.10.2015

MTV24.TV poleca:  I Międzynarodowy Kongres Kobiet na Podkarpaciu  zapraszamy 17.10.2015
Prelegenci na Podkarpaciu
Telewizja MTV24.TV poleca i zaprasza na I Międzynarodowy Kongres Kobiet na Podkarpaciu. Nasza telewizja i portal jest oficjalnie jednym z media patronów tego wydarzenia które zapewne przyciągnie same znakomitości wśród prelegentów. Na naszych łamach specjalne relacje z kongresu.

Agencja Wydawniczo-Promocyjna I.D.MEDIA – wydawca LAW BUSINESS QUALITY- zaprasza na pełen inspiracji I MIĘDZYNARODOWY KONGRES KOBIET NA PODKARPACIU, który odbędzie się 17 października w prestiżowym hotelu Prezydenckim w Rzeszowie.

Kongres skierowany jest do kobiet 30+, zainteresowanych rozwojem i skutecznością biznesową. Pragnących zdobyć nową wiedzę, praktyczne umiejętności i nowe kontakty. Chcemy zgromadzić wokół Kongresu panie, które chcą poznać tajniki budowania własnej marki, chcą dowiedzieć się, jak radzić sobie ze stresem podczas publicznych wystąpień, a także zrozumieć, jak ważna w budowaniu własnej kariery zawodowej jest współpraca z mediami. Nasi prelegenci odpowiedzą na pytania, jak budować skuteczny PR własnej firmy, a także jaką rolę odgrywa nasz mózg w drodze do sukcesu!

Wśród fantastycznych prelegentów, którzy z pewnością zainspirują nasze uczestniczki do zmiany swojego życia, znajdują się znani i cenieni trenerzy komunikacji biznesowej, eksperci z zakresu budowania kariery, coachowie, a także osoby z pierwszych stron gazet: ANDRZEJ SOŁTYSIK, JOANNA JABŁCZYŃSKA, KRYSTYNA MAZURÓWNA, ANETA TODORCZUK-PERCHUĆ, RYSZARD REMBISZEWSKI.


Poleca: MTV24.TV
Opraocwał : Music Media Press dla MTV24.TV
MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV
Materiał dzięki uprzejmosci  Law Business Quality  /  I.D.MEDIA


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica