Mistrzostwa Świata Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej

Mistrzostwa Świata Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej
Od 23 do 30 sierpnia Krynica-Zdrój będzie gościć reprezentacje piłkarskie z 20 krajów m.in. z Brazylii, Hiszpanii, Francji, Włoch, Rosji czy też… Barbadosu.

19 grudnia 2014 r. Pan Luc Borlon, Prezydent World Indoor Soccer Police Association, dr Dariusz Reśko Burmistrz Krynicy-Zdroju oraz Arkadiusz Skrzypczak Sekretarz Generalny Sekcji Polskiej IPA podpisali list intencyjny o organizacji Mistrzostw Świata Służb Mundurowych w halowej piłce nożnej Krynica-Zdrój 2015. Impreza ta będzie organizowana po raz piętnasty, a po raz pierwszy w naszym kraju.
Pierwsza faza turnieju, eliminacje będą rozgrywane w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju, natomiast półfinały i finały na sztucznej nawierzchni na otwartej przestrzeni deptaka w Krynicy-Zdroju.

Oprócz części sportowej organizatorzy zapewnili uczestnikom zwiedzanie Krynicy-Zdroju, Miasteczka Galicyjskiego, Krakowa, Wieliczki oraz Oświęcimia. Ponadto uczestnicy wezmą udział w jednio dniowym Seminarium na temat „Bezpieczeństwo w przestrzeni publicznej”, które odbędzie się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Oprócz rywalizacji sportowej przewidziana jest także wizyta w szpitalu onkologicznym, gdzie zostanie przekazana finansowa pomoc od uczestników turnieju na rzecz dzieci chorych na raka.
Autor: UM Krynica-Zdrój

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica