ILONA ADAMSKA - MISTRZ KARIERY 19-20.10.- Warszawa pod patronatem MTV24.TV

ILONA ADAMSKA  - MISTRZ KARIERY  19-20.10.- Warszawa pod patronatem MTV24.TV
Ilona Adamska "Mistrz Kariery 2015"
MTV24.TV prezentuje sylwetki "Mistrza Kariery" ( 19-20.10.) Warszawa. - ILONA ADAMSKA- kobieta o wielu twarzach- WULKAN ENERGII.
http://spus.edu.pl/szkolenie/mistrz-kariery-kreuj-swoje-zycie-zawodowe/


Ilona Adamska – Wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014. Nominowana w konkursie „Aktywność Kobiet 2015”.

Od ponad 10 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality – inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu.

Od wielu lat działa społecznie i charytatywnie, wspierając Fundację Sukces oraz Fundację Krwinka.

Jest autorką książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, za którą otrzymała nagrodę Medialne Smoki 2013. Prywatnie zakochana w koszykówce, teatrze i Bieszczadach, z których pochodzi.

zapraszamy na inspirujące seminarium: „MISTRZ KARIERY- kreuj swoje życie zawodowe”, odbywające się w Hotelu Marriott w Warszawie w dniach 19-20.10.2015 r.

Idąc w ślad za maksymą Fryderyka Engelsa, że „Praca jest miarą wartości”, chcemy zainspirować Państwa do przeprowadzenia „audytu” swoich działań zawodowych. Wiemy, iż w każdym z nas jest olbrzymi potencjał – czasami trzeba jedynie użyć odpowiednich narzędzi, aby go wydobyć i skierować siły i energię na odpowiednie tory. Takie narzędzia posiadają nasi znakomici Eksperci, których namówiliśmy do wspólnego poprowadzenia dla Państwa tego spotkania.

Wspólnie ułożyliśmy ścieżkę, do przejścia przez którą Państwa zachęcamy:

M – otywacja. Jej solidną dawkę zapewni charyzmatyczny Artur Wikiera.
I -nspiracja. Ilona Adamska zainspiruje Was do dalszych poszukiwań i działań.
S -trategia. W firmie jak w wojsku? Z doświadczeń Generała Mieczysława Bieńka.
T -y i Twoje pieniądze. Bo jeżeli nie wiadomo o co chodzi to z pewnością chodzi o pieniądze. Marek Zuber.
R -ozmowy Mistrzowskie. Drogę do doskonałości wskaże Profesor Jerzy Bralczyk.
Z –arządzanie przede wszystkim swoim potencjałem – Radosław Wajler.

Zdajemy sobie sprawę, że przy tak charyzmatycznych Prowadzących trudno będzie zapamiętać wszystkie wskazówki i inspiracje. Sukcesem udziału w seminarium będzie wyłowienie dla siebie kilku, których najbardziej potrzebujecie Państwo w tym momencie dla dalszego rozwoju firmy, stanowiska, siebie. A jeżeli uda się niektóre z nich wdrożyć – będzie to Państwa osobiste MISRZ-ostwo.

Seminarium będzie niepowtarzalną okazją do wymiany doświadczeń z przedstawicielami wiodących polskich i międzynarodowych firm, nawiązywania kontaktów biznesowych i towarzyskich, poznania najnowszych światowych trendów i narzędzi wspierających nowoczesne metody zarządzania przedsiębiorstwem oraz rozwojem osobistym.

Życząc nawiązania wielu ciekawych znajomości, a przede wszystkim, aby „MISTRZ KARIERY” stał się inspiracją dla wielu praktycznych pomysłów, serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Do zobaczenia 19 i 20 października w Hotelu Marriott w Warszawie,

Agnieszka Tobota  Renata Kałużna

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
Media Patronat:  MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica