Krzysztof Gawkowski , Rafał Kudas , Dominika Biesiada w Krakowie

 Krzysztof Gawkowski , Rafał Kudas , Dominika Biesiada  w Krakowie
Krzysztof Gawkowski w MTV24.TV
W dniu 31 listopada 2014 odbył się briefing prasowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Małopolsce, w którym uczestniczył Sekretarz Generalny SLD Krzysztof Gawkowski, kandydaci do Sejmiku Województwa na czele z Rafałem Kudasem oraz kandydatka SLD do Rady Miasta Krakowa z listy Jacka Majchrowskiego Dominika Biesiada.
W trakcie briefingu Sekretarz Generalny SLD Krzysztof Gawkowski poparł kandydaturę Rafała Kudasa do Sejmiku Województwa Małopolskiego i Dominiki Biesiady do Rady Miasta Krakowa. Jak powiedział Gawkowski: „Rafał Kudas i Dominika Biesiada to najlepsze kandydatury jakie mógł w tych wyborach wystawić Sojusz Lewicy Demokratycznej, są one wyrazem zmian jakie zaszły w SLD w ostatnich latach. SLD jako jedyna partia posiada tak liczną grupę trzydziestolatków, którzy poza aspiracjami mają realne doświadczenie samorządowe i administracyjne. Rafał Kudas sprawdził się już jako Radny, pokazał, że z zaangażowaniem i skutecznością potrafi walczyć o sprawy swoich wyborców. Z kolei Dominika Biesiada – Sekretarz Małopolskiej Rady Wojewódzkiej jest przykładem na realne zaangażowanie kobiet w sprawy społeczne, przez lata pracy w krakowskim magistracie i jednostkach pomocy społecznej zdobyła tak ważne w codziennej pracy Radnego doświadczenie”.
Podczas briefingu politycy Sojuszu zaapelowali do innych komitetów wyborczych o zaprzestanie agitacji wyborczej w dniu 1 listopada. Zgodnie z decyzją z obowiązującymi przepisami wyborczymi w Święto Wszystkich Świętych komitetom wyborczym przydzielono bezpłatne czasy antenowe audycji radiowych i telewizyjnych. Kandydaci Komitetu SLD Lewica Razem podkreślili, że dla nich Dzień Wszystkich Świętych jest dniem szczególnej refleksji i zadumy i z tego względu Komitet odstąpił od publikacji w tym czasie spotów wyborczych. Jednocześnie Rafał Kudas lider krakowskiej listy do Sejmiku Województwa Małopolskiego zaapelował do pozostałych komitetów o uszanowanie tego czasu i zaprzestanie w tym okresie prowadzenia jakiejkolwiek agitacji politycznej.
W związku ze zbliżającym się Świętem Wszystkich Świętych politycy Sojuszu odwiedzili groby osób szczególnie ważnych dla lewicy: Ignacego Daszyńskiego - polityka socjalistycznego, współzałożyciela PPS; Andrzeja Urbańczyka – polityka, dziennikarza, publicysty, wieloletniego posła SLD oraz robotników poległych w trakcie zajść krakowskich 1936 roku.

 Opracował : Music Media Press dla telewizji  MTV24.TV
 Materiał prasowy " SLD  Kraków  , realizacja  : Rafał  Kudas


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica