100 dni dla Marysi z MTV24.TV #dzień2 / #dzień3 wspólnie z Fundacją "WYGRAJMY SIEBIE "

100 dni dla Marysi z MTV24.TV  #dzień2 / #dzień3 wspólnie z Fundacją "WYGRAJMY SIEBIE "
Fundacja Wygrajmy Siebie i telewizja MTV24.TV , walczy o pomoc o życie dla Marysi!. Dziś informacje o drugim dniu akcji . Marysię można wesprzeć :
Fundacja "Wygrajmy Siebie" , nr konta: 80 1240 4650 1111 0010 7184 5718 - z dopiskiem Marysia 12
Szybkie wpłaty dostępne na stronie www.wygrajmysiebie.pl

Fundacja "Wygrajmy Siebie" informuje :

Kolejny dzień kampanii za nami. Dzisiaj prężnie działaliśmy od samego rana. W związku z dużym zainteresowaniem ludzi przygotowujemy dodatkowe puszki oraz drukujemy kolejne partie plakatów o Marysi.

Cały czas spływają do nas jeszcze zdjęcia z rozpoczynającej kampanię akcji "serducho dla Marysi", już po weekendzie będziemy mogli przekazać podsumowanie z płynących prosto z serca zdjęć od różnych instytucji.

Walczymy o kolejny milion dla Marysi! Już niedługo, bo 31.01 Marysia kończy roczek, więc walczymy o piękny prezent urodzinowy.

Zostają jeszcze wolne terminy dla Firm na dni kampanii, serdecznie zapraszamy do wsparcia. Kontakt możliwy mailowo wygrajmysiebie@gmail.com lub telefonicznie 787-078-073 .

#dzień 3 "100 dni dla Marysi"

Nadal napływają do nas zdjęcia z akcji "serducho dla Marysi", bardzo cieszy nas zaangażowanie tak wielu dzieci i młodzieży wraz z opiekunami.

Bohaterem dzisiejszego dnia zostało XXVII LO im. Henryka Jordana w Krakowie. Zorganizowali tam koncert Charytatywny dla Marysi, na ktorym zebrali 1210 zł.

Jesteśmy #razemdlaMarysi w kampanii "100 dni dla Marysi" prowadzonej przez Fundację "Wygrajmy Siebie".

W kolejnych dniach wspierać nas będą kolejne formy oraz instytucje. Zachęcamy również Was drodzy czytelnicy do przekazania swojego serca dla Marysi.
Kontakt z Fundacją jest możliwy mailowo (wygrajmysiebie@gmail.com) lub pod numerem telefonu 787-078-073. W fundacji działa również Inkubator Idei Pomocowych wchodząc w link (https://wygrajmysiebie.pl/formularz/) można zgłosić swoją idee i zorganizować ją wspólnie z Fundacją.

Natalia Kowalczyk dla MTV24.TV ( 2020 )

Opracował / Media Patronat : MTV24.TV ( 2020 )
Współpraca : Music Media Press
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica