MTV24.TV poleca: II edycja YOUNG STARS FESTIVAL już za nami!

MTV24.TV poleca: II edycja YOUNG STARS FESTIVAL już za nami!
Poleca :MTV24.TV
II edycja YOUNG STARS FESTIVAL już za nami!
Pierwszy raz w historii odbyła się gala wręczenia nagród YOUNG STARS AWARDS.
Dawid Kwiatkowski otrzymał Platynową Płytę!

YOUNG STARS FESTIVAL 2015 przeszedł do historii. 30 maja poznańka Hala Arena wypełniła się ludźmi po brzegi. Tego dnia, Poznań został młodzieżową stolicą Polski.

Pierwsze osoby zawitały do Hali Arena już o godzinie 10:00. Festiwal wystartował po godzinie 14:00 - wtedy tysiące ludzi było już obecnych na miejscu. Imprezę rozpoczęły występy debiutantów wyłonionych z akcji #youngstars2015 (na scenie pojawili się m.in. Aleks, Mateusz Śniechowski, Sara Pach, czy wschodząca gwiazda młodego pokolenia - Sylwia Przybysz). Po kilku godzinach dobrej dawki muzyki od początkujących wokalistów, przyszedł czas na występy znanych i uwielbianych przez setki tysięcy nastolatków wokalistów młodego pokolenia. Na scenie pojawili się: Jeremi (zeszłoroczny debiutant YSF!), Patryk Kumór, Agata Dziarmagowska, Saszan, Honorata Skarbek, zagraniczni goście - Room94 i Dawid Kwiatkowski!

Gwiazdy Young Stars Festival 2015 sprawiły, że publiczność bawiła się znakomicie. Po występach idoli, pierwszy raz w historii odbywała się gala wręczenia nagród - YOUNG STARS AWARDS. Statuetki w jedenastu kategoriach powędrowały do najważniejszych osobistości młodzieżowej sceny muzycznej. Oto pełna lista zwycięzców:

Artysta roku: Dawid Kwiatkowski
Artystka roku: Saszan
Płyta roku: Dawid Kwiatkowski "Pop and Roll"
Singiel roku: Dawid Kwiatkowski: "Jak to?"
Teledysk roku: Honorata Skarbek "Naga"
Zagraniczny zespół roku: ROOM94
Polski zespół roku: NPWM
Trasa koncertowa roku: Pop and Roll Tour
Debiut roku (Artystka): Agata Dziarmagowska
Debiut roku (Artysta): Jeremi
Future Star: Sylwia Przybysz

Galę YOUNG STARS AWARDS uświetniły występy zwycięzców - Honoraty Skarbek, Saszan, ROOM94, Sylwii Przybysz (w duecie z raperem Mezo!), imprezę zamknął koncert Artysty, który dostał największą liczbę statuetek - Dawida Kwiatkowskiego. Artysta sprawił niespodziankę fanom i zaśpiewał również piosenki w duecie z Patrykiem Kumorem oraz swoim bratem Michałem. Na sam koniec koncertu, szef wytwórni MyMusic Remigiusz Łupicki, wręczył Dawidowi Platynową Płytę, bardzo oryginalnego projektu, za sprzedaż POP&ROLL.

Festiwal wspomagali popularni youtuberzy - m.in. Stuu Games (prowadzący festiwal), Janek Dąbrowski (JDabrowsky), Ajgor Ignacy, Cyber Marian, ekipa Terefere i Littlemooonster96. Oprócz tego, że dla ambasadorów była to możliwość do spotkania z liczną grupą fanów, byli również jednymi z osób wręczających nagrody podczas gali.

Wydarzenie zamknął świetny występ Dawida Kwiatkowskiego, który sprawił niespodziankę fanom i zaśpiewał również piosenki w duecie z Patrykiem Kumorem oraz swoim bratem Michałem. Na sam koniec koncertu, szef wytwórni MyMusic Remigiusz Łupicki, wręczył Dawidowi Platynową Płytę, bardzo oryginalnego projektu, za sprzedaż POP&ROLL.

Materiał : MY MUSIC
Poleca : MTV24.TV
Opracował : MUSIC  MEDIA PRESS dla MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica