"Historia życiem pisana" poleca : Małopolskie.Tv & www.mimoza-muszyna.com.pl

"Historia życiem pisana" poleca : Małopolskie.Tv & www.mimoza-muszyna.com.pl
NIKA - talent 2013 roku poleca Malopolskie.Tv
 "Historia życiem pisana" to drugi już utwór młodej, debiutującej na scenie wokalistki – Niki. Dziewczyna piosenką tą opowiada o wartościach, o których zapominamy goniąc w pędzie codzienności. Ukazuje jak mało istotne są sukces i pieniądze w porównaniu do prawdziwych skarbów takich jak miłość i radość życia. Ten pozytywny przekaz w pop-rockowym wydaniu uświadamia nam, że tylko od nas samych zależy jak wyglądać będzie nasz świat. Niezwykła spontaniczność i naturalność płynące z muzyki licealistki z Ciechanowa zarażają nas już od pierwszych sekund trwania utworu.

http://www.youtube.com/watch?v=Qagrro1Brck

Nika, czyli właściwie Monika Bieńkowska to uczennica III klasy liceum z Ciechanowa. Jej pseudonim sceniczny pochodzi od greckiego słowa oznaczającego zwycięstwo. I na pewno nie jest to wybór przypadkowy. Dziewczyna zjednuje sobie bowiem ludzi niesamowitą naturalnością. Jak sama twierdzi - nawet największe show z fajerwerkami na scenie nie pomoże, jeśli nie jest się sobą. Kariera dziewczyny rozwija się w szybkim tempie. Pierwszym utworem, który zaprezentowała publiczności Monika było "Pamiętaj mnie", które najpierw pojawiło się na platformie youtube, a teraz usłyszeć je można w radiowej Esce. Producent Mark Tysper mówi o jej stylu: "Polski pop w zachodnim klimacie". Nie sposób nie poddać się urokowi tej młodej artystki, która oczarowuje zarówno głosem, jak i podejściem do życia. 

 Poleca: M & A Media  , PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )
 Współpraca z Malopolskie.Tv : Kompleks Wypoczynkowy "MIMOZA" - www.mimoza-muszyna.com.pl  ( Fundator nagród w konkursie "WIELKANOC 2013 z MAŁOPOLSKIE.Tv "

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica