"Haos"-O.S.T.R., Hades nowa płyta polecają Malopolskie.Tv & www.mimoza-muszyna.com.pl

"Haos"-O.S.T.R., Hades nowa płyta polecają Malopolskie.Tv & www.mimoza-muszyna.com.pl
Nowa płyta "O.S.T.R i Hadesa polecają EMPiK & Malopolskie.Tv
“HAOS” to wspólna płyta O.S.T.R. i Hadesa. Studyjne spotkanie raperów nastąpiło przy okazji najnowszego singla POE. Emade wysłał ten sam bit Ostremu i Hadesowi, a oni zamiast wdać się w spór o pierwszeństwo, nagrali po prostu wspólny numer. Tak to się zaczęło…

O.S.T.R. to artysta, który właściwie nie musi już niczego udowadniać. Cieszy się respektem zarówno Michała Urbaniaka jak i zawodników rugby. Ten album to pierwszy przypadek rap-duetu w bogatej dyskografii artysty. Co ciekawe, jego kompan to nie osoba z bliskiego entourage, ale artysta, z którym wcześniej nie współpracował. Nagrywający dla wytwórni Prosto Hades to raper, który jeszcze nie doczekał się masowej popularności, ale wśród znawców tematu od dawna wskazywany jest na nową nadzieję polskiego rapu. To wspaniałe uczucie, gdy słyszy się spotkanie dwóch wybitnych raperów, nawzajem na siebie wpływających, a nie rywalizujących ze sobą. Wynik tej współpracy? Już 26 lutego w dobrych sklepach.

Surowe produkcje, w większości autorstwa Ostrego, wzbogacone zostały o “Killing Skills Touch”, gdyż Ostry jest teraz stałym elementem tego kolektywu producenckiego. Światowa jakość, tak charakterystyczna dla stylu holenderskich mistrzów, zapewne ponownie spotka się z gorącym przyjęciem nad Wisłą. Na płycie znajdziecie też produkcje niejakiego Drumlinaz. Jeśli jesteś mało znanym producentem, a kilka Twoich rzeczy ląduje na albumie Ostrego i Hadesa, to wiadomo, że prezentujesz nietuzinkowy poziom. I tak właśnie jest.

Całość opatrzyli cutami DJ Haem i DJ Kebs, a koncepcyjną okładką zajął się SewerX.

Tracklista:
1. INTRO HAOS
2. Rap na osiedlu
3. Czas dużych przemian
4. Psychologia tłumu
5. Ona czy ja
6. Mam dość
7. Bądź słuchaczem
8. Mniej więcej
9. Powstrzymać Cię
10. Wyżej
11. Sugar Haze
12. Stary Nowy Jork
13. Obsesja
14. Idealny Świat
15. Niewidzialni ludzie
16. Kolacja

Płytę polecają  salony EMPiK 
Opracował : M & A  MEDIA  , PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl  )
Współpraca :   O.W. "MIMOZA" www.mimoza-muszyna.com.pl


3.V.2013   BIESIADA GÓRALSKA MIMOZA 2013


Już 3 maja 2013 roku na terenie kompleksu Wypoczynkowego „MIMOZA” w Muszynie , odbędzie się impreza muzyczna zatytułowana „Biesiada Góralska Mimoza 2013 , przez cały dzień rozbrzmiewać będzie najlepsza muzyka góralska , wspaniała regionalna biesiada i atmosfera biesiadowania będzie połączona z festiwalem zespołów regionalnych , które zaprezentują się przed publicznością zgromadzoną na terenie „Mimozy” w przepięknej wypoczynkowej i uzdrowiskowej miejscowości jakom jest bez wątpienia Muszyna. Zespoły które chcą się zaprezentować i poddać ocenie publiczności i jurry zapraszamy do wzięcia udziału w tej imprezie . Zgłoszenia przesyłajcie na adres : malopolskietv@interia.pl w temacie wpisując „Biesiada Góralska Mimoza 2013” w terminie do 15.IV. 2013. Dla najlepszych zespołów przewidziane są atrakcyjne nagrody.

- promocja zespołu
- realizacja teledysku
- wydanie płyty CD i DVD

Całość imprezy rejestrować będzie patron medialny imprezy Malopolskie.TV

Zapraszamy do wspólnej zabawy , impreza rozpocznie się od godziny 10.00 i potrwa do pużnych godzin nocnych , w trakcie imprezy „BIESIADA GÓRALSKA MIMOZA 2013” nie zabraknie regionalnych potraw, organizatorzy imprezy O.W. „MIMOZA” i firma TM Media Music zapewniają iż nie zabraknie atrakcji przez cała imprezę dla całych rodzin, serdecznie zapraszamy do Muszyny i Kompleksu Wypoczynkowego „MIMOZA”.

Współpraca : PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica