16.04.2013 nowa płyta zespołu IRA pt "X" poleca : Małopolskie.Tv & www.mimoza-muszyna.com.pl

16.04.2013 nowa płyta zespołu IRA pt "X"  poleca : Małopolskie.Tv  & www.mimoza-muszyna.com.pl
"X"- zespołu IRA ( My Music) poleca Malopolskie.TV
 Po blisko czterech latach, od momentu wydania złotej płyty "9", zespół IRA wszedł do studia, a efekt ich pracy będzie miał premierę 16 kwietnia 2013 roku. Długo wyczekiwany, najnowszy album "X", bo o nim właśnie mowa to wiele godzin pracy, które zaowocowały niecodziennym, bo dwupłytowym wydawnictwem zespołu.

Pierwszy krążek zawierać będzie 10 premierowych utworów, a wśród nich dobrze już znane single "Taki sam" oraz "Szczęśliwa". Drugi krążek będzie prawdziwym rarytasem dla wszystkich fanów i miłośników zespołu IRA. Nigdy dotąd, czyli przez 25 lat na scenie muzycy nie nagrali swoich utworów w wersjach anglojęzycznych. Aż do teraz... Muzycy postanowili nagrać w języku angielskim 3 piosenki. Będą to świetnie znany "Mój Bóg" z płyty "9" oraz 2 piosenki z nowego krążka: "Taki sam" i "Styks". Poza tym novum na drugiej płycie zamieszczone zostały największe przeboje w nowych, niepublikowanych dotąd aranżacjach. Dodatkowym bonusem będzie przepiękny blues zaśpiewan y wspólnie z Patrycją Markowską.


Cała płyta będzie jak zwykle utrzymana w rockowej stylistyce zespołu ale nie zbraknie też spokojniejszego, gitarowego grania i melodyjnych piosenek. Jak widać po zapowiedziach i tym razem zespół IRA nie rozczaruje swoich fanów.

Tracklista:

CD1
01. Taki sam 
02. To moje życie 
03. Gniew 
04. Styks 
05. W górę 
06. Za siebie 
07. Uciekaj 
08. Szczęśliwa 
09. Pretty baby 
10. Pod wiatr 
11. Kosmiczny 

CD2
01. Never turn back time 
02. Styx 
03. Ocean 
04. God 
05. Your ghost 
06. Twój cały świat

Najświeższe informacje nt. zespołu IRA znajdziecie na:
Facebook: https://www.facebook.com/zespolira
WWW: http://ira.art.pl/

opracowal i poleca :  M & A Media  ,  PROJEKT INFO  ( www.projektinfo.pl )
współpraca : Kompleks Wypoczynkowy "MIMOZA" - www.mimoza-muszyna.com.pl  , fundator  nagród w konkursie "WIELKANOC 2013 z MALOPOLSKIE.Tv "  

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica