"GAWOR"-Produkcja Wędlin z Podstolic , dla widzów Małopolskie.TV

"GAWOR"-Produkcja Wędlin  z Podstolic , dla widzów Małopolskie.TV
Stoisko firmowe "GAWOR" na Krakowskim Rynku poleca :Małopolskie.TV
 Bez konserwantów ,smaczne, zdrowe, wysokiej jakości , te wszystkie cechy posiadają wędliny firmy "GAWOR". Producenta wędlin z Podstolic. O wysokiej jakości wędlin tego producenta  możemy przekonać się min: odwiedzając stoisko w ramach targów  "Bożonarodzeniowych 2013" w Krakowie.  
Wysoka jakość produktów przyciąga do firmowego stoiska  zapachem , wyglądem  i smakiem . 
 

Wędliny z Podstolic  ( www.gawor-wedliny.pl  ) poleca  MAŁOPOLSKIE.TV

Podstolice, to miejscowość położona zaledwie kilka kilometrów od południowej granicy Krakowa, nieopodal Wieliczki.

Jej początki i nazwa sięgają XIII wieku i związane były z urzędem Podstolego, namiestnika stolnika, któremu produkty i wyroby na stoły książęce i królewskie na Wawelu dostarczali mieszkańcy Podstolic, słynący między innymi z wysokiej jakości wyrobów masarskich.

Przekazywane z ojca na syna metody tradycyjnego wytwarzania oraz wędzenia wędlin przetrwały do dzisiaj. Dlatego nasze produkty cechują się charakterystycznym dla staropolskich wyrobów aromatem i wykwintnym smakiem.

  • O Firmie
  • Historia

Jesteśmy firmą rodzinna, założoną w 1989r. Tajniki wyrabiania wędlin zostały przekazane z ojca na syna, dzięki temu zachowujemy od lat tradycyjne metody produkcji oparte między innymi na naturalnym wędzeniu drewnem i starannym doborze przypraw.

Nie stosujemy żadnych sztucznych konserwantów, co decyduje o niepowtarzalnym smaku i aromacie naszych wyrobów. Dbamy o różnorodność asortymentu.

Grono naszych Klientów poszerza się nieustannie, co daje nam dużą satysfakcję i mobilizację do dalszego działania. Stawiamy sobie za cel wyrabianie dla Państwa wędlin najwyższej jakości, opartych na tradycyjnych recepturach ponieważ zależy nam na zdrowiu naszych Klientów.

Konkurs  dla widzów  Małopolskie.TV  , dziś do wygrania  płyty z przebojami "ZIMA 2014" wydawca płyty firma MY Music. Aby wygrać płyty i wylosować wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie konkursowe. Wysyłając odpowiedzi  na maila : malopolskietv@interia.pl , do dnia 15.XII. 2013 r.  Płyty z gorącymi przebojami  dla widzów Małopolskie.Tv.
Zapraszmay do wspólnej zabawy  z firmą "GAWOR" & "MAŁOPOLSKIE.TV "
 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica