Piknik na Parkowej. Koncerty, konkursy & pobór krwi.

Piknik na Parkowej.  Koncerty, konkursy & pobór krwi.
„Piknik Majowy” na szczycie Góry Parkowej  cieszył się ogromnym powodzeniem. Druga część imprezy odbędzie się 9. czerwca. Jak zapowiadają organizatorzy gwiazdą wieczoru będzie cygański zespół Don Wasyla. Oprócz Romy wystąpi również duet An- Kara, znany z przebojów Al. Bano i Rominy Power. 

Majowy Piknik rozpoczął się od akcji honorowego poboru krwi, którą zorganizowała Fundacja „Kibicujemy Życiu”, zrzeszająca krwiodawców z klubów sportowych. Jednym z pierwszych, którzy oddali drogocenny lek był mistrz boksu Paweł Kołodziej. Przy okazji Harnaś zaprezentował swoje mistrzowskie pasy.
   W ramach imprezy na świeżym powietrzu odbywały się koncerty i konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Wśród zespołów, które wystąpiły przed liczną publicznością znalazły się coverowe „Boney M” i „Abba”. Na scenie pojawiła się również grupa „Boys” grająca utwory discopolowe, w tym jeden z największych hitów „Jesteś szalona”.
  Prowadzącym zabawę w niezapomnianej scenerii był Krzysztof Bochenek, aktor krakowskiego Teatru Bagatela. W swojej filmografii ma m.in. „Gry uliczne”, „Karol. Człowiek który został papieżem”, „Mój Nikifor”, „Plac Zbawiciela”, „Mała Moskwa”. Organizatorami pikniku były PKL oraz restauracja „U Babci Maliny”.
 
(MK) fot. aut. 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica