Patronat Medialny MTV24.TV : "Dziękuję ci za.." autorstwa Ilony Adamskiej już w sprzedaży !

Patronat Medialny MTV24.TV : "Dziękuję ci za.." autorstwa Ilony Adamskiej  już w sprzedaży !
Patronat Medialny MTV24.TV : "Dziękuję ci za.." autorstwa Ilony Adamskiej już w sprzedaży ! , wydawca książki I.D.Media Agencja Wydawnicza .

Trudno wskazać inną, bardziej silną, trwałą i bezinteresowną relację międzyludzką, niż ta, która łączy matkę i jej dziecko, a zwłaszcza - córkę. To matka, całymi latami oddaje nam swój czas, uwagę i troskę, niejednokrotnie traktując to jako oczywistość, a nie poświęcenie. To matka, jako pierwsza wprowadza nas w świat, to wreszcie matka przekazuje nam wzorzec, który, mimo etapu buntu, zdarza nam się powielać. O ogromie tej pracy często uświadamiamy sobie dopiero wtedy, gdy same zostaniemy mamami...

Bywa i tak, że relacja matki z córką nie przypomina sielanki i wzajemne pretensje czy trudne doświadczenia sprawiają, że więzi te trzeba zbudować na nowo. Wychodząc z założenia, że opowieść o każdej, nawet najbardziej skomplikowanej relacji, może stanowić cenną lekcję dla innych kobiet Ilona Adamska postanowiła zaprosić do współpracy panie, które bez ogródek opowiedziały o blaskach i cieniach pełnienia roli matki i córki.

W książce nie zabrakło wypowiedzi znanych pań - gwiazd ekranu i estrady (m.in. Moniki Zamachowskiej, Ani Powierzy, Ani Rusowicz, Martyny Kliszewskiej), czy autorytetów z dziedziny psychologii z Katarzyną Miller i dr Mateuszem Grzesiakiem na czele.

Książkę poleca MTV24.TV

Opracował : MTV24.TV ( 2019 ) I.D.Media Agencja Wydawnicza ( 2019 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica