Artykuły

Poleca MTV24.TV : 3-5.06.  53. KFPP Opole 2016 – PLEBISCYT "ZŁOTE OPOLE"

Poleca MTV24.TV : 3-5.06. 53. KFPP Opole 2016 – PLEBISCYT „ZŁOTE OPOLE”

2016-03-31 | Kultura i rozrywka | Opole
Telewizja Polska S.A. organizuje plebiscyt „Złote Opole”. Jego celem jest wyłonienie przez telewidzów zwycięskiego utworu, który zostanie nagrodzony nagrodą Grand Prix Opola 2016 podczas koncertu finałowego „Złote Opole”, który odbędzie się w dniu 5 czerwca 2016 roku w ramach 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2016. Wyłonienie zwycięskiego utworu nastąpi w ramach dwuetapowego Plebiscytu, którego przebieg określa REGULAMIN. Oto lista 53 kandydujących utworów:
MTV24.TV poleca: 02.04.2016 - GIACOMO PUCCINI “MADAMA BUTTERFLY" - Sezon Operowy 2015/2016 w Kijów.Centrum

MTV24.TV poleca: 02.04.2016 - GIACOMO PUCCINI “MADAMA BUTTERFLY” - Sezon Operowy 2015/2016 w Kijów.Centrum

2016-03-31 | Kultura i rozrywka | Kraków
02.04.2016 - GIACOMO PUCCINI “MADAMA BUTTERFLY” - Sezon Operowy 2015/2016 w Kijów.Centrum , pod patronatem MTV24.TV
Pomysł jest kluczem do sukcesu. Weź udział w konkursie

Pomysł jest kluczem do sukcesu. Weź udział w konkursie

Do 8 kwietnia można zgłaszać prace na konkurs „Pomysł - kluczem do sukcesu”. Jego uczestnicy prezentują w formie filmu lub prezentacji multimedialnej działanie podjęte w celu rozwiązania wybranego problemu. Udowodniają, że z sukcesem osiągnęli założone rezultaty.
Zostań Miss World Poland 2016!

Zostań Miss World Poland 2016!

W kwietniu w Małopolsce (Zakopane, Nowy Targ, Sucha Beskidzka) odbędzie się kilka castingów do wyborów Miss World Poland 2016. Pod koniec 2015 roku po raz pierwszy w Polsce odbył się finał tegoż konkursu czyli krajowe eliminacje do Miss World
Kulturalny zawrót głowy w sądeckim MOKu.

Kulturalny zawrót głowy w sądeckim MOKu.

17 kwietnia, nowosądecki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na pierwszy koncert "Kulturalny zwrot głowy " Wiosna. Cykl będzie kontynuacją, rozpoczętej w styczniu ubiegłego roku, prezentacji artystycznych zespołów działających pod patronatem MOK.
 Zbieramy książki  dla rodaków mieszkających na Wschodzie

Zbieramy książki dla rodaków mieszkających na Wschodzie

Z inicjatywy Krynickiej Fundacji "Braterstwo", do końca kwietnia trwa akcja zbierania książek dla Polaków mieszkających na Wschodzie. Potrzebne są zarówno nowe, jak i używane lektury, powieści, tomiki poezji, czy bajki i baśnie dla dzieci.
Malarstwo & rysunek Angeliny Nowak

Malarstwo & rysunek Angeliny Nowak

2016-03-29 | Kultura i rozrywka | Krynica
Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju zaprasza do Galerii Sztuki „Siedlisko” na wystawę malarstwa i rysunki Angeliny Nowak z cyklu ”Sztuka Młodych”.
Muszyna. Izabella Wilas - wyrecytowała zwycięstwo

Muszyna. Izabella Wilas - wyrecytowała zwycięstwo

2016-03-28 | Kultura i rozrywka | Krynica
Izabella Wilas z Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie zdobyła I miejsce w Konkursie Recytacji Poezji Anglo- i Niemieckojęzycznej. Konkurs został zorganizowany po raz pierwszy przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nowym Sączu.
 Poezja w Starym Domu Zdrojowym.

Poezja w Starym Domu Zdrojowym.

2016-03-26 | Kultura i rozrywka | Krynica
W Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego odbył się (24 marca) powiatowy etap 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, najstarszego i największego konkursu, adresowanego do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych w Polsce.
Shadow Onwers Club w maju na sądeckim Rynku

Shadow Onwers Club w maju na sądeckim Rynku

Przedstawiciele Stowarzyszenia Shadow Owners Club Polska zwrócili się z prośbą do władz Nowego Sącza o wyrażenie zgody na wjazd 28 maja motocyklistów na płytę Rynku i złożenie kwiatów pod pomnikiem Jana Pawła II.
Kalendarz WIŚNIOWSKI doceniony przez znawców sztuki

Kalendarz WIŚNIOWSKI doceniony przez znawców sztuki

Kalendarz 2016 firmy „Wiśniowski” został jednym z laureatów Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Kalendarzy Zoom Art. Jurorzy wyróżni go spośród blisko setki zgłoszeń, przyznając wyróżnienie i III miejsce za najlepsze fotografie.
Dziecięce ozdoby wielkanocne w Miasteczku Galicyjskim.

Dziecięce ozdoby wielkanocne w Miasteczku Galicyjskim.

W Niedzielę Palmową (20 marca) nowosądeckie Muzeum Okręgowe zorganizowało w Miasteczku Galicyjskim Kiermasz Wielkanocny. W wydarzeniu uczestniczyły dzieci ze Świetlic Środowiskowych, które zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne na własnym kramie.
Sądecka pisarka Magdalena Ponurkiewicz spotka się z czytelnikami.

Sądecka pisarka Magdalena Ponurkiewicz spotka się z czytelnikami.

2016-03-23 | Kultura i rozrywka | Krynica
W sanatorium uzdrowiskowym „Abaton”, 14 kwietnia z czytelnikami spotka się Magdalena Ponurkiewicz, autorka książek poświęconych Sądecczyźnie.
XIV  Przegląd Palm i Stołów Wielkanocnych.

XIV Przegląd Palm i Stołów Wielkanocnych.

W Domu Pomocy Społecznej przy ul. Nawojowskiej 155 w Nowym Sączu odbył się XIV Przegląd Palm i Stołów Wielkanocnych. Uczestniczyło w nim kilkanaście zaprzyjaźnionych placówek z Polski południowo-wschodniej oraz Słowacji.
61.  Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe.

61. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe.

W Nowym Sączu zakończyły się eliminacje powiatu grodzkiego Nowy Sącz 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury po wysłuchaniu i obejrzeniu 28 prezentacji konkursowych przyznało nagrody i wyróżnienia.
Pamiętajcie o Ogrodach. "Atramentowa" Stanisława Celińska.

Pamiętajcie o Ogrodach. „Atramentowa” Stanisława Celińska.

„Atramentowa" to najnowsza płyta Stanisławy Celińskiej, z którą aktorka wystąpiła jako gość w ramach XII edycji Wiosennego Festiwalu Artystów Piosenki „Pamiętajcie o Ogrodach” .
123
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica