Renowacja Komisariatu Policji w Muszynie.

Renowacja Komisariatu Policji w Muszynie.
Po oddaniu do użytku nowego budynku Komisariatu Policji w Starym Sączu i Piwnicznej - Zdroju, przyszła pora na Komisariat Policji w Muszynie. 

Dzięki staraniom kierownictwa Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie oraz Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu udało się pozyskać środki finansowe z budżetu państwa na kolejne prace remontowe.- Komisariat w Muszynie jest jednym z ostatnich obiektów sądeckiej Policji, który wymaga gruntownego remontu. Sporo udało się już zrobić. Jednym ze znaczących przedsięwzięć był remont (wymiana) kotła gazowego, zniszczonego w czasie powodzi w 2010 roku. Wykonywano też niezbędne czynności konserwacyjne. – mówi sierż. szt. Iwona Grzebyk - Dulak,  Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.
    Obecnie w komisariacie trwają dalsze remonty. Wymieniane są cztery bramy garażowe na poziomie piwnic. Stare 40 - letnie skrzydła zastąpią nowe bramy kasetowe, mechanicznie otwierane. Ich wymianie towarzyszy remont odcinków liniowego odwodnienia zjazdów do ww. garaży. Zakończenie prac przewidziane jest w październiku.
    
oprac. Małgorzata Kareńska fot. KM Policji Nowy Sącz.

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KM Policji Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica