Muszyna. Samochód uderzył w drzewo. Śmierć 28 letniego kierującego.

Muszyna. Samochód uderzył w drzewo. Śmierć 28 letniego kierującego.
W niedzielę (8 września) po godzinie 19. na prostym odcinku drogi, około 300 metrów powyżej bazy MPGK w kierunku Krynicy kierujący Fiatem Bravo zjechał na pobocze drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia 28 - letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

- "Najprawdopodobniej podczas wyprzedzania stracił on panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo, a następnie dachował. – informuje sierż. st. Iwona Grzebyk – Dulak, Oficer Prasowy KM Policji w Nowym Sączu. Przyczyny i okoliczności tego wypadku ustalają muszyńscy policjanci.
    Dzień wcześniej (tj. 7 września) około południa w Naściszowej, kierujący motocyklem 21. letni mieszkaniec gminy Korzenna zderzył się z samochodem marki MAN. Ten ostatni wyjeżdżając z posesji włączał się do ruchu. W wyniku zderzenia kierujący hondą zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie wpadł do koryta potoku. Mimo długiej reanimacji, młodego mężczyzny nie udało się uratować. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności tego wypadku, sprawdzają sądeccy policjanci.

Małgorzata Kareńska fot. PJSP Nowy Sącz

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KM Policji Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica