MILION odsłon TWO BOYS przebój "Makareny nowy ruch " podbił listy przebojów "LATA 2013" poleca;Małopolskie.TV

MILION odsłon  TWO BOYS przebój  "Makareny nowy ruch " podbił listy przebojów "LATA 2013"  poleca;Małopolskie.TV
TWO BOYS
 "Makareny nowy ruch" wielki przebój tegorocznego "Lata 2013" . Zespół Two Boys ,  kroczy wielkimi krokami do sukcesu na krajowej scenie muzyki dance. Duża ilość koncertów, wszędzie entuzjastycznie przyjmowany , j 27.IX. zagości w Małopolskie.TV. Zespół  TWO BOYS zaprasza na muzyczne spotkanie swoich fanów w Krakowie , Krynicy Zdrój i Muszynie. ( wrzesień 2013 ).

„Two Boys” to zespół muzyczny grający muzykę z gatunku disco i dance. Historia tej wyjątkowej grupy zaczyna się w grudniu 1997 roku w Jarocinie. Wtedy to Paweł Zawieja - uczeń wokalny Wojciecha Olszewskiego z orkiestry Ryszarda Rynkowskiego i Zbigniewa Górnego postanawia założyć zespół, udowadniając wszystkim, że muzyka disco nie jest wcale prymitywna. Na początku „Two Boys” tworzyli Paweł Zawieja i Mateusz Bartkowiak. Ostatecznie grupa uformowała się w 2007 roku, kiedy do Pawła dołączył Tomasz Ratajczak -absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu.

W 2003 roku „Two Boys” zaistniała na dobre na rynku muzycznym dzięki Markowi Górskiemu i Justynie Adamczak – duetowi muzycznemu „Justyna i Piotr”. We wrześniu 2006 roku zespół „Two Boys” wydał swoją pierwszą płytę zatytułowaną „W podróży do szczęścia”. Z tego właśnie krążka pochodzą również dwa pierwsze teledyski zespołu. Od 2007 roku muzycy „Two Boys” współpracują ze znanym producentem muzycznym Rafałem Bieniem tworząc wspólnie utwory i planując nowe przedsięwzięcia.

Grupa „Two Boys” ma już za sobą sporo koncertów granych na mniejszych i większych, plenerowych scenach. Zespół dał się poznać także szerokiej publiczności, jako suport takich artystów jak: „Kombii”, „Blue Cafe”, Perfect, „Lombard”, Patrycja Markowska czy „Bracia”. Utwory i teledyski „Two Boys” były i są emitowane na antenie Telewizji Polsat 2, Polsat Play oraz w Telewizji Silesia. Twórczość „Two Boys” można także usłyszeć w wielu ogólnopolskich rozgłośniach internetowych, m.in. w radiu IRN Nasielsk - czołowym radiu grającym muzykę rozrywkową. W repertuarze „Two Boys” znajdą Państwo znane covery polskich wykonawców, takich jak: Lombard, Lady Punk, Perfect.

Obecnie „Two Boys” promuje drugą płytę - „Żyj tylko chwilą”, którą wydano w 2009 roku. Krążek zawiera tytułową piosenkę oraz takie hity jak: „O baby”, do której teledysk został nakręcony podczas Festiwalu w Szamocinie czy utwór „Zakochałem się w Tobie” – gdzie teledysk w listopadzie 2010 roku pojawił się w telewizji.

Zespół zapewnia niezapomniane wrażenia i pełne zaangażowanie podczas koncertów i imprez plenerowych. Gwarantuje, że każda impreza zamieni się we wspaniałą zabawę połączoną ze wspólnym śpiewaniem.

 

 

A jak wygląda historia zespołu od początku jej powstania?


Grupa muzyczna „Two Boys” została założona w grudniu 1997 roku z inicjatywy Pawła, głównego pomysłodawcy. Pierwotnie zespół tworzyli: Paweł Zawieja i Karol Bryl. Tak  było przez pierwsze 3 lata. W 2007 roku do zespołu wstąpił Tomasz Ratajczak. W 2005 roku „Two Boys” zaistniała na dobre na rynku muzycznym dzięki Markowi Górskiemu (Antoś Szprycha) oraz Justynie Adamczak (z duetu muzycznego „Justyna i Piotr”). We wrześniu 2006 roku zespół „Two Boys” wydał swoją pierwszą płytę zatytułowaną „W podróży do szczęścia”. Z tego właśnie krążka pochodzą również dwa pierwsze teledyski zespołu.  Od 2007 roku muzycy „Two Boys” współpracują ze znanym producentem muzycznym Rafałem Bieniem tworząc wspólnie utwory i planując nowe przedsięwzięcia

ZESPÓŁ - opisy


Paweł Zawieja – ukończył prywatną szkołę artystyczną. Uczeń wokalny Wojciecha Olszewskiego z orkiestry Ryszarda Rynkowskiego i Zbigniewa Górnego. Muzyką zajmuje się od 14 lat i jest to jego wielka pasja a zarazem hobby, które daje mu wielką satysfakcje i zadowolenie. Interesuje się praktycznie każdym gatunkiem muzycznym. W życiu kieruje się często chwilą, impulsem i spontanicznością, co często daje mu potem wymierne korzyści a i nieraz kłopoty. Nie ma czasu się nudzić i żyje w szybkim a nieraz zawrotnym tempie. Paweł jest  zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życie, optymista w pełni, dający się (raczej)hihi lubić. Dążący do celu i starający się nigdy nie odpuszczać wyznaczonych planów!


Tomasz Ratajczak
 - ukończył Akademię Muzyczna w Poznaniu na Wydziale Instrumentalnym - specjalność  FORTEPIAN.  Gra juz przeszło 15 lat, dzięki czemu posiada duże doświadczenie muzyczne ,które łączy z elektronicznymi instrumentami klawiszowymi. Jego zainteresowania muzyczne są bardzo szerokie począwszy od muzyki klasycznej poprzez rock, soul, rnb, skończywszy na muzyce disco-dance. Każdy z poszczególnych rodzajów muzyki kształtuje jego szeroką wyobraźnię muzyczną. Dzięki nim może łączyć różne gatunki muzyki w jedna spójna całość, komponując nowe, ciekawe utwory.  Tomasz to z natury zwariowany romantyk, czasem powściągliwy, żyjący w swoim świecie i bujający w obłokach. Pomysłowość oraz "pracowitość" sprawiają, że nie ma czasu na NUDĘ ! Przychylny oraz otwarty dla ludzi, przemierza świat z uśmiechem na twarzy. Posiada określone plany życiowe, które wytrwale realizuje nie osiadając na laurach.  Gotowość i chęć pracy w zespole „ Two Boys” sprawiają, że bardzo dobrze z nim się współpracuje, co będziecie mogli zauważyć podczas Naszych koncertów :)

materiał dzięki uprzejmości zespołu TWO BOYS  dla Małopolskie.TV  ( 2103) 
 
 Zachęcamy do oddania głosów na  przebój  :

 "Makareny nowy ruch " - Two Boys  ( Przebój "LATA 2013" - dance pl  ) 
  Zespół  "Lata 2013" - dance pl   

 Kliknij na artykuł : "LUBIĘ TO" jedno kliknięcie , to jeden głos na TWO BOYS
 maile wysyłamy na adres : małopolskietv@interia.pl  , lub top20hits@interia.pl 

 Wśród głosujących na zespół TWO BOYS  rozlosujemy muzyczne upominki 

 Opracowal i poleca : Malopolskie.Tv & PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )
Współpraca : CARO ( www.car-o.pl ) transport, wynajem samochodów , najtaniej 
 w KRAKOWIE i TRÓJMIEŚCIE. tylko www.car-o.pl 
 
 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica